banner572

TS sezonu 2 Ağustos'ta açacak

Trabzonspor Kulübünün 43. Kuruluş Yıldönümü, sezon açılışı ve Trabzonsporlular Günü 2 Ağustos’ta birlikte kutlanacak.

Trabzonspor 03.06.2010, 14:03 02.08.2019, 10:23
TS sezonu 2 Ağustos'ta açacak

Trabzonspor Kulübünün 43. Kuruluş Yıldönümü, sezon açılışı ve Trabzonsporlular Günü 2 Ağustos’ta birlikte kutlanacak.

Buna göre mazisi başarılarla, şanla dolu Trabzonspor kuruluş yıldönümü, Turkcell Süper Lig 2010 – 11 sezonu açılışı ve gelenekselleşmesi planlanan Trabzonsporlular günü büyük bir şenlikle kutlanacak.

Kutlamalarda ünlü sanatçıların katılacağı konserler, kolbastı ve horon gösterileri, yeni sezon ürünlerinin sergileneceği defile gibi etkinliklere yer verilecek. Bu etkinliklerin yanı sıra yeni sezona büyük hedeflerle girecek olan teknik heyet ve futbolcularımız da taraftarlarımızla buluşacak.

Ayrıca, yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda kulübün tarihinde ilk kez 2 Ağustos Trabzonsporlular Günü olarak ilan edilecek.

Tüm Trabzonsporlular’ın bütün bir yıl olduğu gibi kenetlenmesinin planlandığı bu günü taraftarların birbirlerine hediyeler vererek kutlamaları için TS Club tarafından çeşitli kampanyalar düzenlenecek. Trabzonsporluluk ruhu üst noktalara taşınacak.


Yorumlar (4)
Laz_Kemal 11 yıl önce
hergün yeni bir isim ortaya atiliyor, hangisiyle ilgilendigimizi bile bilemiyoruz. bugünde Anderlegtten Jan Polak ismini gördüm ve heyecanlandim. Polak Selçuk Colman 3lüsünü kendim bile düsünemezdim :) Alinmasinda kesinlikle fayda var eger ilgileniyorsak ne mutlu bize. Ayrica Eses'ten Sezer'i de getirin bize, gelecek vaadeden bir oyun kurucu, barisi bonservisiyle gabrici de kiralik verirseniz çok sorun çikarmazlar. Ve defansa da gelecege yönelik takviye yapilsin (glowacki 2 sene oynar en fazla..). Trabzonspora en çok yakisan gelecegin milli takim defansi Eren güngördür. Gerçekten kaliteli bir isim, ne yapip edin bu sene yada seneye alin bu futbolcuyu, yeterki galata kapmasin.
SENVEBEN 11 yıl önce
şenlik var eyvallah geliriz tabii ki ama! tayfun corayı mı tanıtcanız bizi ateşlemek için fatybabiyimi cıkarcanız oraya nasıl bir yönetimsiniz sizi hep destekledim ama artık köstek oluyorum size kombine almaya gittim dedim alıyım baktım ki bir ben başka kimse yok şaşırdım ben nereye geldim dedim ya heycanımız bitti bu hevesin bitmesine bursasporun şampiyon olması en büyük etken noıldu büyük mü oldunuz fenere puan vermemekle avni akerde heycan bitti artık trabzonspor akcaabatsebatsporun seviyesine indi yazık cok yazık
YOMRALI ALİ 11 yıl önce
Ya sizin gibi taraftar olacağına olmaz olsun sizin gibilerinin de alacağınız kombineye ihtiyacı yok bu kulübün.şunu iyi bilinki sizin demeniz veya istemenizle adam almayacak bu takım Şenol hocamız kimi isterse kime ihtiyacı varsa onu alacak.bunu iyi anlayın.
ERALP 11 yıl önce
iş şenol hocaya kalsa teofilo mu gelirdi bu takıma devre arası? yönetim kafasına göre transfer harekatına devam ediyo. hiç tanınmamış futbolculara 2 milyon dolarlar 3 milyon eurolar veriliyo. bi fayda sağlanamıyor.bu iş birnevi ticarettir. fenerbahçe anelkayı aldığında formadan parasını çıkarttı. kombine sattı. biz kimin formasını alalım? kaleci onurdan başkasını göremiyorum ben!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@