banner556

TS Club'ler kapatıldı!

Trabzonspor'dan koronavirüs önlemi

Trabzonspor 19.03.2020, 14:54 19.03.2020, 15:02
TS Club'ler kapatıldı!

Haber61 Spor Servisi

Dünyayı saran ve Türkiye'de görülen koronavirüs vakaları sonrası hem devlet hem de özel kurumlar önlemleri üst seviyeye çıkarmaya başladı. Bu noktada Trabzonspor da harekete geçti ve TS Club'lerin kapatıldığını açıkladı.

Bordo mavili kulüp yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Büyük Trabzonspor'un büyük taraftarı, sizlerin ve ailelerinizin sağlığını düşünüyor, önemsiyoruz. COVİD-19 salgınına karşı alınan tedbirler doğrultusunda 19.03.2020 tarihinden itibaren TS Club mağazalarımızı geçici bir süreyle kapatma kararı almış bulunmaktayız. Bu süre. boyunca sizleri online sitemizde / www.trabzonspor.com.tr'de ağırlamaktan memnuniyet duyarız."

Yorumlar (3)
Serko61 11 ay önce
Yahu nedir bu innat bu hastalığı ciddiye almayan cahiller bedeli ağır olacak yazın bir kenara tüm ligleri erteleyin olsun bitsin, artı yiyecek ve ilaç satan mağazaların haricinde bütün mazalar ikinci bir emre kadar kapatılmalı bu çok ciddi bir virüs nokta.
Tahsin 11 ay önce
Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu, corona virüsü salgınından korunmak için TS club kapat, doğrudur, fakat liglerde oynayan futbolcular için ses yok, ligleri erteleyin, futbolcular da insan, onların da aileleri var, tribünden 1 m arayla maç seyretmek birilerinin hoşuna gidiyor olmalı
Şevket61 11 ay önce
Alışveriş merkezleri büfeleri dolmuşları vs onların ailesi yok? Fabrikada çalışan vs

Gelişmelerden Haberdar Olun

@