Trabzonsporlular bekliyor ama... Sörloth'ta Daka engeli!

Trabzonspor'a Sörloth transferine Daka engeli.

Trabzonspor 19.06.2021, 12:26 19.06.2021, 13:04
Trabzonsporlular bekliyor ama... Sörloth'ta Daka engeli!

Alexander Sörloth’un yerine Patson Daka’yı kadrosuna katmayı hedefleyen Leipzig, Leicester City’den transfer çalımı yemek üzere. Trabzonspor da gelecek haberi bekliyor.

Alexander Sörloth’un yerine Patson Daka’yı kadrosuna katmayı hedefleyen Leipzig, Leicester City’den transfer çalımı yemek üzere.

İngiliz basını, Leicester’ın yaklaşık 25 milyon Euro bonservis bedeliyle Patson Daka’yı Salzburg’dan kadrosuna katacağını duyurdu. Bu gelişme sonrası Trabzonspor -Sörloth-Leipzig üçgeninde süreç uzayacak.

Bordo Mavililer, haftalardır Bundesliga ekibinin Norveçli forvetle ilgili karar vermesini bekliyor. Alman medyası her ne kadar Sörloth’un kiralanacağını yazsa da bu konuda netleşmiş bir durum yok.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Erdem 2 ay önce
Ben Sörloth un bize geleceğine inanıyorum, hem kendi için hem bizim için faydalı olur düşüncesindeyim. Bizim dışımızda kimse bu adamı almaz zaten alırsa da bize gelmez. Kimse almazsa mecbur tilki kürkçü dükkanı hikayesi gibi olur.
Kaptan 2 ay önce
Lig başladıktan sonramı gelecek.Acilen forvet ve sol bek eksikleri tamamlanmalı.Bu işin sonunda eğer mecburen transfer rotasına girilirse.Geçen yılı tekrar yaşarız.
Ers61 2 ay önce
Kocq kulüp Sörlot'a mahkum edildi. Sörlot olmazsa ne olacak?
halil bilgin 2 ay önce
Adam "düşün yakamdan artık" diyor.. hala sörloth da sörloth diyorlar...
tahsin 2 ay önce
salzburg ve leipzig aynı şirkete ait.. yani o şirket istemediği sürece slazburglu oyuncu leichestere gidemez.. demek ki leichester ederinin üzerinde para vermiş.. yoksa adam kendi futbolcusu yüzünden çalım yemez..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@