7m


7m

hyundai

Trabzonsporlu Castillo'dan can sıkan haber

Trabzonspor'un Slovenya kampında sakatlanan Fabian Castillo'nun sağlık durumuyla ilgili bilgi geldi.

Trabzonspor 04.07.2018, 23:09
Trabzonsporlu Castillo'dan can sıkan haber

Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren Trabzonspor'da Castillo'nun sakatlığı moralleri bozdu. Kolombiyalı oyuncunun 2 hafta sürecek tedavi sonrası sahalara ne zaman döneceği netlik kazanacak. 

Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'nın Lyubyana şehrindeki Kranj kasabasında sürdüren Trabzonspor'da Castillo üzüntüsü yaşanıyor. Hazırlık dönemine iyi başlayan oyuncunun önceki gün gerçekleştirilen antrenmanda sakatlık yaşamıştı. Yapılan kontrollerin ardından oyuncunun 2 hafta tedavisinin süreceği ve sonrasında ne zaman sahalara döneceği belli olacak. Slovenya kampında hemen tedavisine başlanan oyuncunun lig başlayana kadar sakatlığını tamamen atlatması için özel bir program uygulanacak.

Geçtiğimiz sezonda sakatlıklarla boğuşan Castillo, bekleneni verememişti. İkisi ciddi olmak üzere 4 sakatlık geçirmişti. 


Yorumlar (10)
Ercan aslan 4 yıl önce
Bu adamdan fayda yok. 10 maç oynamıyor. Antrenmanda bile sakatlanan birini boşuna tutmayalım bırak parasını yediğinin içtiğinin karşılığını bile alamıyoruz Camdan adam mübarek????
kaplan61 4 yıl önce
gönderin gitsin bir ise yaradagi yok zaten..
Reis 4 yıl önce
Baskanim lütfen bu adami gönder bi sezon daha yatacam diyo resmen. Haram buna verilen paralar. Zararin neresinden dönersek Kardir
Cizyo 4 yıl önce
Buraya yazıyorum bu adama verilen paraya yazık yollayın gitsin bir faydası olmaz
Fırtına 4 yıl önce
Anladığı satılacağını geçen sezon olduğu gibi bilerek kendini sakatlattırdı. Bakın en az 2 ay sahalardan uzak kalacak. Transfer sezonu da bitince kendine gelir bir anda. Sonrada ben neden oynatılmıyorum deyip küser takıma.
Fathe 4 yıl önce
Aynı babaannem öliyrum öliyrum der geldi 95 yaşına. Bu adamdan kurtulup o bölgeye daha faydalı birini bulmak lazim, o kişi ibanez olucaksa Allahım sen babaanneme ömür ver yarabbim
salih 4 yıl önce
BONSERVİSİNİ ELİNE VERİN GİTSİN.
ayhan 4 yıl önce
Sakat olmadan normal sezon geçirseydi. Biz de geçen sezon şampiyonluk yarışında olurduk.
merandes 4 yıl önce
müzmn sakatlardan biri. Seri olarak 4 maçını bilen varsa beri gelsin. Yollanan Yusuf Erdoğan ve Bongonda bundan daha kötü adamlar mıydı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@