7m

7m

hyundai

Trabzonspor’dan ayrılışı çok konuşulmuştu! Eski takım arkadaşı transfer hikayesini anlattı

Trabzonspor’un eski oyuncusu Erman Özgür, takım arkadaşı Aurelio’nun bordo mavililerden ayrılma hikayesini anlattı.

Trabzonspor 06.02.2022, 11:50 06.02.2022, 12:07
Trabzonspor’dan ayrılışı çok konuşulmuştu! Eski takım arkadaşı transfer hikayesini anlattı

Trabzonspor’un eski oyuncusu Erman Özgür, takım arkadaşı Aurelio’nun 50 bin dolar için bordo mavililerden ayrıldığını söyledi.

Gösterdiği başarılı performans sonrasında bordo mavili takımdan ayrılarak Fenerbahçe’ye giden Aurelio’nun gidişi çok konuşulmuştu. Takım Arkadaşı Erman Özgür, Aurelio ile Trabzonspor’un 50 bin dolar için anlaşamadığını söyledi.

Erman Özgür şunları söyledi; 

“Trabzonspor taraftarı çok uzun süredir bekledi. Çok sancılı sezonlar geçirdiler. Şampiyonluğu kaçırdığı sezonlarda yönetimlerin takımın altına dinamit koyduklarını hep dile getirdim. Geçen seneden çok akıllı davrandılar. Abdullah Hoca geldikten sonra iskeleti oluşturacak doğru isimleri tutmayı başardılar. Önceden gelen teklifleri çabuk değerlendirip bu takım için önemli oyuncuları tutamadılar. Bu şehre ayak uydurmuş isimleri göndermek sancılı oluyor. Novak’ı gönderebilirsin ama yerine 5-6 futbolcu oynattın olmadı. Kupa kazandığın sezonu 10 golle tamamladı. Ağaoğlu yüzde 80 başarılı ama Novak konusunda hatalı, onu bedava bırakmayacaktın. Yöneticilik yapmadım ama çok futbolcuların pazarlığında şahit oldum. Arkadaşlarımın pazarlığında da olma şansım oldu. Mesela eski eşim İspanyolca biliyordu Aurelio’nun sözleşme pazarlığında bulundum. Özkan hoca rahmetli, 50 bin dolar için anlaşamadılar. Biri 350 bin veriyor biri 400 bin istiyor. Anlaşamadılar, sonra Fenerbahçe’ye gitti. Orada ön libero oldu milli takıma kadar gitti.”

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (11)
Turgay 4 ay önce
Kazıktan kastım Aurello Trabzonspor'da kalsaydı en az 1 şampiyonluğumuz garanti idi ben bunu kastettim yoksa para filan değil. Belki de yanlış bir ifade olmuştur .
Erdem 4 ay önce
Bir takım sadece 1 kişiden ibaret değildir. Bizde şuan Visca var, Bakasetas, Hamsik, Nwakaeme, Djaniny varda var, bir sürü kaliteli adam var. Takımın çıkabileceği limitte var. Yoksa sen 50 bin verdin sonra o 50 bin daha verdi. Bi sen bi o 500 binden bir bakmışsın çıkmışsın 1 milyona. Böyle durumlarda var Yöneticilik kolay değil.
bordom 4 ay önce
Njitap Geremi ile karıştırmış olabilir arkadaşımız.
Turgay 4 ay önce
Evet rahmetlinin Trabzonspor'a bir kazığı olmuştur. 50.000 dolar vermediği oyuncunun sonraki futbol hayatı hepimizin malumu.
Ahmet C. 4 ay önce
Rahmetli bu kulübe ömrünü adadi , ömrünü , bu insan Trabzonspor kuruldugunda para icin degil forma askina oynuyorlardi , sen hangi kaziktan bahsediyorsun ayip ayip , tarihi biraz arastir kaldiki Aureiloyu Türkiyeye getiren bizzat Özkan Sümerdir, buda sana kapak olsun .
Çakma değil gerçek OFFFlu 4 ay önce
Rahmetli dediğin kim bilmem Özkan Sümer'in hiç bir kazığı yoktur sadece hizmetleri vardır TS un efsanelerini senin gibiler kirletemez
bordom 4 ay önce
kalmak isteyen her halukarda kalır, istemeyen ise parayı bahane eder gider, bu hep böyle olmuştur.
murat 4 ay önce
kalacak olan adam 50.000 farkı kafaya takmaz kalır. Gidecek olan için bahane bunlar.
ts 4 ay önce
belkide 400 bin verseydik 450 bin isticekti kafasına gitmeyi koyduktan sonra pek önemi yok
Recep MERT 4 ay önce
Fenerbahçeye değil Gençlerbirliğine gitti. Basit bir haberi bile yanlış yazıyorsunuz.
trabzon61 4 ay önce
Cahil herif önce öğren sonra insanlara işini öğret. Bi haltı da bilmeyin .
Aurelio 2003'te ts'den fb'ye gitti. Gençler'de hiç oynamadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@