Trabzonspor yönetiminden Anıtkabir'e ziyaret

Trabzonspor Yönetimi Anıtkabir'i ziyaret etti.

Trabzonspor 16.04.2018, 15:49 16.04.2018, 15:55
Trabzonspor yönetiminden Anıtkabir'e ziyaret

Trabzonspor Yönetim kurulu, Osmanlıspor maçı öncesi Anıtkabir'i ziyaret etti.


Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, hep birlikte Atatürk'ün mozolesine geldi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan, üzerinde "Trabzonspor Kulübü" yazılı çelengi mozoleye bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

Ağaoğlu başkanlığındaki heyet, mozoleye çıkan merdivenin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Misak-ı Millî Kulesi'ne geçti.

Burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, deftere şunları yazdı:

"Büyük Önder Atatürk, emanet ettiğiniz Cumhuriyetimizin zeki, çevik ve ahlaklı sporcularının kulübünün başkan ve yöneticileri olarak huzurundayız. Koymuş olduğunuz bu temel ilkeler doğrultusunda Trabzonspor Kulübü olarak ülke sporuna hizmet birincil önceliğimiz olacaktır. Aziz hatıranız önünde şükran ve minnetle eğiliyoruz. Ne mutlu Türküm diyene"

Trabzonspor yönetiminden Anıtkabir'e ziyaret

Trabzonspor yönetiminden Anıtkabir'e ziyaret

Trabzonspor yönetiminden Anıtkabir'e ziyaret
Yorumlar (12)
Uğur şirin 3 yıl önce
Evet sizin başarılı olacagınıza inanmıyorum ama bu davranışa bu ziyarete 10 puan veriyorum yakışanı yapmışsınız .bazılari gibi saraya yalakalıga koşmadınız en azından tşkr.
Hakan 3 yıl önce
Çok güzelsiniz helal olsun
Lazzz 3 yıl önce
Adam gibi bir yönetim sonunda geldi Şükürler olsun
serko61 3 yıl önce
Bakiyorumda bazi yobazlarin zoruna gitmis demekki dogru yoldasin aynen devam baskan. .
zafer 3 yıl önce
ALLAHINA KURBAN BÜYÜK BASKAN AHMET AGAOGLU
Göktürk bozkurt 3 yıl önce
Ülkenin kurucu liderinin kabrini ziyaret sözde taraftarları neden bu kadar rahatsız etti acaba ? Kupamızın çalınmasına göz yumanlardan rahatsızlık duymayanlar atatürk ten neden rahatsız oluyorsunuz ? Sizlerden utanıyoruz sarayı ziyaret edenlerden kulübün batmasına neden olan siyasi gücün piyonlarından rahatsız olmayanlar sizin derdiniz nedir ?
Oktay 3 yıl önce
Ahmet başkan sana güveniyordum bu hareketinizle saygım katlanarak arttı Atamız sizin gibi eğilip bükülmeyen adamlara saygı duyardı yalakalık vasıfsızların tasmasıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@