Trabzonspor yönetimi Newton'dan rapor istedi

Trabzonspor yönetimi alınan sonuçlar sonrası teknik direktör Newton'dan rapor istedi.

Trabzonspor 19.10.2020, 08:16
Trabzonspor yönetimi Newton'dan rapor istedi

Trabzonspor'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Eddie Newton üzerindeki baskı artıyor. Geride kalan 5 haftada sadece 1 galibiyet alan bordo-mavililer 2 defa yenildi, 2 karşılaşmadan da beraberlikle ayrıldı. Trabzonspor'da yönetim özellikle Başakşehir karşısındaki silik futbol ve geç oyuncu değişiklikleri sebebiyle dizginleri eline almaya karar verdi. Kötü futbol ve başarısız sonuçlar ile ilgili Newton'dan rapor hazırlanması istendi.

EKSİKLERİ SÖYLEMİŞTİ
Eddie Newton, Başakşehir yenilgisi sonrası 4 anahtar oyuncusunun olmadığını belirterek "Bu şartlarda Real Madrid, Liverpool bile olsanız etkilenirsiniz" demişti. Anthony Nwakaeme, Flavio, Ekuban ve Abdulkadir Parmak'ı kast eden İngiliz hocanın bu mazereti yönetimde fazla ilgi görmedi. Eddie Newton'un ana sorunu belirlemesi istendi. Yönetim, Newton'dan gelecek rapor sonrası bir araya gelecek, bir an önce sorunları savuşturmak için çaba sarf edecek..Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (43)
İbrahim köseoğlu 12 ay önce
Sayın yönetim. Dışarıdan gördüğüm, amatör ruhla büyük işler yapmaya çalışıyorsunuz. Bu yolda içten dıştan engeller olması çok doğal. Bunları mazeret kabul etmiyorum. Gecen yıl ünal sonrası iyi bir hocaya parayı verip şampiyon olacaktık. Gecen yılın kadrosundan para karşılığı satılması gerekenleri becerip satamadınız. Aynı şörlot gibi ekuban, a.kadir ömür ve kaleci uğurcan ı satacaktınız. Yüreğiniz yetmedi satamadınız. Sosa ve novak ı takımda tutacaktınız. Yapamadınız. Üstelik gidiş şekilleri taraftarı rencide etti. Vede takımdaki oyuncuların moralini bozdu. Büyük hata yaptınız. Newton a gelince adam yapı olarak narin nazik biri. Birinci hoca olamaz. Bunu görmediniz. Takımın defansına liğ bitmeden transfer yapamadınız. Bir sürü gereksiz sıradan oyuncu aldınız. Madem doğanı saymasaydınız. Gecen yıl aldığınız yıldız adaylarına şans verseydiniz. Israr etseydiniz. Hazır seyircisiz oynarken o gençler rahat oynarlardı. Hep almayı düşündünüz. En önemlisi gecen yılkı şampiyon olamadık, bu yıl olamayacağımızı düşünmediniz. Hani dış baskıya direnecektiniz. Kısaca özkan hoşlaştınız. Bir yıl takıma yugoslavları doldurmuştu. Aynısını yaptınız. Önerim. Kaliteli olgun piyontek ayarında bir hoca alın. Yanına osman özköylü, fatih tekke ve gökdeniz karadeniz üçlüsünden iki yardımcı tercih edin. Aldığınız oyuncuları devre arası elden cıkarın. Yeni ekibe beklenti ve ekonomiyi anlatarak bir sure verin. Kimse şuan şampiyonluğa inanmıyor. Bunu değerlendirin. Abdullah avcı olmaz. TS yok eder.
yazık yazık 12 ay önce
newton küçük yumlular küçük zeki yavru lar küçük kadir keleş leri alt yapıdan kovdu diye mi bunu yapıyonuz torpilli akrabalarınızı mı sokamadığınız araya nedir bu adamı bir ayda harcama operasyonu
newton giderse kim gelecek 12 ay önce
hüseyin mi rize den kovulan ünal mı yoksa rıza mı, adam chelsea den gelmiş biraz sabır bu adamı bu kadar kolay harcamayalım
newton kalmalı 12 ay önce
adama bir şans verdiniz sabır göstermeliyiz 1 ay da hoca mı değiştirilir komedi en kötü ilk yarıyı bitirmeli
Mantıklı 12 ay önce
Rapor muuu ? Ne raporu ?”Alınan “çöp” Futbolcuların recygling edilip, Trabzonspor Takımına nasıl faydalı şekilde geri dönüşümü sağlanır” Raporu mu ? :-)
Yaşar Dursun 12 ay önce
Ne raporu? Yeni kadro, orta saha hiç yok, beş önemli oyuncu yok. Alın size rapor. Ama bizim süper taraftarla göre Ünal hocamız bu maçı da 5:0 alırdı.
ZD 12 ay önce
Her şey Fener maçına bakar. Fener maçını da kaybedersek (ki yüksek ihtimal kaybedeceğiz) fatura Newton'a kesilir. Kazanır veya berabere kalırsak birkaç hafta daha devam eder. Bence Fener maçı, hocanın son maçı olacak.
newton u eleştiren basın geçen sene nerdeydi 12 ay önce
ünal hüseyin şampiyonluğu verirken kimse konuşmuyordu newton 1 ay da kötü hoca oldu gaza gelmeyin istanbul basını newton u harcayıp kendi adamlarını getirecek niye kimse sergen den konuşmuyor
Salih 6107 12 ay önce
Trabzonspor eksik, hem de çok önemli noksanlıklar var. Bunlar doğru, peki 1 gol yiyince takımın her şeyden vazgeçmesine, mücadeleyi bırakmasına ne denir. Benim bildiğim TS vazgeçmez, yenilgiyi asla kabul etmez. Bu takım bu değil değerli arkadaşlar. Bir yerde yanlışlık yaptık ya nerede?
SALİH 12 ay önce
MAÇTAN ÖNCE HER OYUNCUM DEĞERLİDİR DİYOR, MAÇTAN SONRA EKSİKTEN BAHSEDİYOR. BU ÇOK YANLIŞ. SORUMLULUĞU ÜZERİNE ALMAN LAZIM. BÖYLE YUMUŞAK ORTA SAHA OLMAZ.
ZugasiBerepe 12 ay önce
Bu başarısız sonuçlar hocanın değil yönetimindir. Hocanın eksiği şartları biliyor olmasına rağmen bahane üretiyor olmasıdır. Bu sezon sadece Hugo faydalı transfer diğerlerinin bir espirisi yok.
Kocaeli Spor 12 ay önce
Her hafta farklı bir bahanen var
Bakalım bu hafta ne dıyeceksin
kim gelsin 12 ay önce
seç bakalım; rize den kovulan ünal, hüseyin çimşir, bjk den kovulan avcı, yoksa rıza mı, tolunay mı yok yok yedi ci hami veya lemi mi gelsin gaza gelmeyin newton kalmalı bunların hepsini 5 le çarpar
Davut 12 ay önce
Yönetim istifa. Aralık ayını beklemeyin lüten
Adalet 12 ay önce
Yerine sen gelecen mi? Adayın var mı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@