alexa metrics

banner560

banner572

Trabzonspor'un yükü Nwakaeme'nin omuzlarında

Trabzonspor'un gol yükünü Nwakaeme çekiyor.

Trabzonspor 04.11.2020, 09:41
Trabzonspor'un yükü Nwakaeme'nin omuzlarında

Trabzonspor bu sezon 6 maçta 9 gol kaydetti, bunların 4'ünde Anthony Nwakaeme'nin izi var. En uçta oynayan Benik Afobe bir süredir formsuz.

Abdülkadir Ömür sezon başından beri vasatı aşamadı. Lewis Baker da bal yapmayan arı gibi. Durum böyle olunca hücumda bütün yük Nwakaeme'nin omuzlarına biniyor.

31 yaşındaki Nijeryalı yıldız ligde 3 gol attı, 1 de asist yaptı. Ancak bu çabası yeterli olmuyor. Tek başına rakip savunmalar arasında boğuşuyor ama puanlar gelmiyor.


Yorumlar (8)
Kaptan Bir 1 yıl önce
Bu adamın emeğine yazık oluyor diğerleride onun gibi gayretli olsa her maçı kazanırız, kaptanlık verilmesi lâzım
Nadi61 1 yıl önce
Adam cok fazla top kaybetti son mac ama yine 2gol bir asist..onun icin taraftar seviyor..bu adamda olmasa hekimoglunun maclarini bakcam
bayburtlu 1 yıl önce
Pardon.Son maç hariç bu sene ruh gibiydi hangi yükü omuzlamış.
Farozli 1 yıl önce
Takım kötü Nwakame de kötü. Son maç hariç ne yapmış. Geçen yılın son zamanlarında da ya sakatlandı ya kötü oynadı. Bu yıl son maç harici hiç katkısı yok. Şişirmeyin şu oyuncuları Şişirmeyin. Medyaya bakarsak Abdülkadir Ömür ile kova Uğurcan dünya yıldızı. Avrupa kulüpleri kapımızda sıra olmuş.
Fanatik. 60 1 yıl önce
HANGI YUK
Realist 1 yıl önce
Omuzlarına binen yük ile puan cetveli sanki MINNAAAACIIK çelisiyormus gibi.
61 1 yıl önce
Vakame form tutarsa iş yapar fakat 2 brezilyalı baker afobe form tutma söz konusu değil vasat ar.
Halen td belli değil ünal diyoruz yoklarda yönetim.,,takımı bitirdi bu yönetim.
Ali ustaoğlu 1 yıl önce
Ya top kaptırmaktan canı çıktı.. Afobeye gol pozisyonlarında abdüş ve bu nwakame pas verse ts daha fazla puan topladı.. Nwakame kaç maçtır yok.. 2 gol attı diye bizim yerel medya bunu şişirdi.. Lakin bu adam çok berbat pandemi den beri.. İnşaAllah bu maçı alalım da.. Kim ne yaparsa yapsın.. Yerel medya tüm takımı kucaklar sizde her maç 1veya 2 oyuncuyu kucaklayınki futbolcular bölünsün.. İç huzur olmasın.. Durmak yok ts a vurmaya devam... Nwejame nn de turşusunu yakında kurarız...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@