banner556

Trabzonspor'un yıldızlarından “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek

Trabzonsporun yıldız isimleri maaşlarının bir kısmını bağışlıyor.

Trabzonspor 02.04.2020, 16:47 02.04.2020, 18:06
Trabzonspor'un yıldızlarından “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek

Haber61 - Spor Servisi

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de etkisini gösteren Kornavirüsle mücadele sürüyor. Cumhurbaşkanı recep tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” bağış kampanyası başlatmıştı.

Trabzonspor’un yıldız ismi Abdulkadir Ömür de kampanyaya destek verdi. Sosyal medya hesabından mesaj paylaşan yıldız isim maaşının yarısını bağışladığını belirtip, topu Uğurcan Çakır’a attı.

Uğurcan Çakır'da maaşının yüzde 20'sini bağışladığını belirtip topu Sosa'ya attı.

Yorumlar (10)
Sezai 11 ay önce
Allah aşkına, isteyen bağış yapıyor. Yapmayanlar bizahmet susma hakkını kullansin.
Hasan 11 ay önce
Destek olmuyosanız çok konuşup köstek olmayın bu cennet vatanda yaşıyorsak yeri geldiği zaman gereken neyse yapmamız gerekiyor
Ali KAYA 11 ay önce
Biz bize yetiyoruz da toplanan paralar birilerine yetmiyor.
Mustafa baki 11 ay önce
Bu ülkede 20 sene önce insanlar çöpten ekmek topluyordu, memura kimse kız vermiyordu, polisler öğretmenlerle beraber neredeyse asgari ücret aldıkları için yürüyüş yapıyordu. Sanki süper güçlük bu hale düştük, tabiki nankörler nankörlüğünü yapacak.
Mustafa 11 ay önce
Bağış tamamen yanlıştır. Muhtaçlara yardım eden sosyal devlet olmak zorundayız. Deprem sigortasında toplanan paralar ödünç alınsın. 1-2 ay sonra iflasların arkası kesilmeyecektir. Doğru olan herkesin serbest bırakılması. Kronik hastaları ve yaşlı olanları kurtaralım derken toplu olarak intihar ediyoruz.
Şenol 11 ay önce
Evet biz bize yeteriz. Suriyelilerden maaş kartlarını alıp işsiz kalan vatandaşlarımıza verirsek yeteriz. Artık kendi vatandaşımıza yüzümüzü dönelim
Milliyetçi 11 ay önce
Ya Bazı arkadaşlar siz dünyaya niye geldiniz ya insanlar düşmüş can derdine siz düşmüşsünüz o ne yaptı bu ne yaptı ayıptır ya arkadaşlar bu millet bu vatan bizim arkadaşlar az kenarda durunda Bırakın sizinse dedeniz nineniz babanız anneniz ölecek biz bize el vereceğine bir birinizi yiyeceksiniz ayıptır ya hepiniz koca insanlarsınız arkadaşlar bırakın Allah’a dua edin şu musibetten kurtaralım yakışmaz size arkadaşlar TEK MİLLETİZ BİZ ARKADAŞLAR LÜTFEN YAKIŞMIYOR
Feslegen 11 ay önce
Maasinin yarisi,yüzde yirmisi..ne bu anlayamadim.maaslari ne kadarki bu cocuklarin?.avrupada leweandovski bir milyon euro bagisladi mesela..bizimkiler ne bagisladi anlayamadim.
Gurbetci 11 ay önce
Lewandowski 10-15 mio aliyorAbdüs le nasil bir kiyaslarsin ?
kamil bal 11 ay önce
helal olsun uşaklar aferin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@