Trabzonspor'un yıldızı Onazi'den FİFA İsyanı

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Onazi'den FİFA açıklaması.

Trabzonspor 27.11.2017, 21:10
Trabzonspor'un yıldızı Onazi'den FİFA İsyanı

Bordo mavili ekibin yıldızı ve Nijerya milli takımının kaptanı Onazi, takımının Arjantin'i 4-2 yenmesi ve Dünya Kupası'na katılacak olmalarına rağmen, FİFA dünya sıralamasında Nijerya'nın 50. sıraya gerilemesi ve Senegal’in 23.’üncü, Tunus’un 27. Mısır’ın 31. Kongo DR. 36. Fas’ın 40’ncı Burkina Faso’nun 44. Kamerun’un ise 45. Sırada olmasına isyan etti. 

Onazi yaptığı açıklamada "Bu FİFA sıralamasının nasıl işlediğini bilmiyorum, ama sralamada pozisyonumuz ne olursa olsun önemli değil” dedi ve  bu durumun ise adil olmadığını belirtti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
T.c.61 4 yıl önce
Onazi iyi topcu alana helal olsun
Şevket 61 4 yıl önce
Dünkü yorumlara bakıyorum Türkiye'de hakemlik yapan Erman Toroğlu kuralları bilmiyor. Beraberlik golü net ofsayt, penaltı posızyonları biri hariç penaltı değil ama castilloya yapılan penaltı. Erman Toroğlu tam dersini söylüyor sayın Olcay Çakır da yanında yalakalık yapıyor. Sayın Erman Toroğlu Trabzon aleyhine çalışıyor, Trabzonspor kötü gittimi Trabzonspor Leh'ine çalışıyor. Olcay Çakır bırak o adamın yanında yorum yapmaya.
İsa Sayar 4 yıl önce
Çünkü Nijerya'daki geleneğine bağlı müslüman oranı diğer ülkelere göre çok daha fazla. Takma kafana organize onazi reyis. İslam karşıtlığı her yerde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@