Trabzonspor'un yeni yıldız adayı umut veriyor

Trabzonspor'un yeni yıldız adayı Serkan Asan futboluyla umut veriyor.

Trabzonspor 21.01.2020, 08:28
Trabzonspor'un yeni yıldız adayı umut veriyor

Trabzonspor'un Türk futboluna sunduğu son yıldız adayı Serkan Asan performansıyla alkış topluyor. 6-0 kazanılan Kasımpaşa maçında ikinci devrede oyuna giren 20 yaşındaki sağ bek, bindirmeleri, pasları, futbol aklıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Maç sonunda "Annem maç sonu ağlıyordu, babam duygulanmıştı. En büyük hayalim Trabzonspor'da şampiyon olarak aileme bir ev almak" sözleriyle gündeme oturan Serkan geçen sezona kadar idmana dolmuşla gidip geliyordu. Genç yıldız adayı aylık 10 bin TL maaşla oynuyor.

AZMİMİZ HIRSIMIZ VAR
Kasımpaşa zaferi sonrası yöneticiler de bir hayli keyifliydi. Başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan ''Yolumuz uzun ama azmimiz var. Hırsımız var. Mücadelemiz var. Hep beraber el ele dedi. Sertaç Güven ise ''Oyuncularımızın hırsını ve iştahını beğendim. Böyle devam'' ifadelerini kullandı.

.

Yorumlar (3)
DuRsUnTeMeL 13 ay önce
Evet çok iyi hırslı çocuk! İnşAllah hayalleri gerçekleşir! Yabancı futbolculara verilen paraları kendi çocuklarımıza veririz.
Mantıklı 13 ay önce
2-3 maç oynadı diye hemen havaya sokmayın bu çocukları. Sonra ayakları yerden kesiliyorlar. Yaşı 19. Artık dünya futbolunda 19 yaş çok genç sayılmıyor. Futbolda artık 16-17 yaş doğal hale geldi. O yüzden çocuğu rahat bırakın topunu oynasın.
TOLGA 13 ay önce
YENİ GÖKDENİZ KARADENİZ ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@