Trabzonspor'un yeni transferinden ilk açıklama: Çok heyecanlıyım

Trabzonspor'un yeni transferi Muhammet Taha imzayı attı.

Trabzonspor 07.07.2020, 18:38
Trabzonspor'un yeni transferinden ilk açıklama: Çok heyecanlıyım

Trabzonspor, Muhammet Taha Tepe ile 2020-2021 transfer tescil dönemi içerisinde TFF Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi imzalamak üzere anlaşmaya vardı.

TS CLUB’tan sorumlu yönetim kurulu üyesi Yalçın Orhan’ın katılımıyla gerçekleşen törende 2001 doğumlu Muhammet Taha Tepe ilk transfer tescil döneminde kendisini bordo mavi renklere bağlayan ön sözleşmeyi imzaladı.

Yönetim Kurulu üyesi Yalçın Orhan imza töreninde yaptığı açıklamada, “Kulübümüzde forma giyen kaleciler her zaman adından söz ettirmiştir. Her dönemde Türkiye’de ve Avrupa’da gündem yaratan kalecilerimiz olmuştur. Bugün yine ileride adını çok sık duyacağınız bir isimle sözleşme imzalıyoruz. Kulübümüzün ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda çok yetenekli ve karakterli bir arkadaşımız kadromuza kattık. Genç kalecimiz Muhammet Taha Tepe’ye başarılar diliyorum. Hem kendisi hem de bizler adına çok çalışacağını ve başarılı olacağını ümit ediyorum” dedi.

Muhammet Taha Tepe ise yaptığı açıklamada, “Çok heyecanlıyım. Trabzonspor gibi büyük bir kulübe geldiğim için de çok mutluyum. Umarım kulübümüzü ve başarımı isteyenleri mahcup etmem. Bunun için çok çalışacağım” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
KALYONCU 1 yıl önce
Hayırlı olsun kardeşim Trabzonspor Ailesine hoşgeldin başarılar dilerim
Doktor TS 1 yıl önce
Bu tranfer Uğurcan'ın satılacağı anlamına mı geliyor?
1461 TRABZON 1 yıl önce
Her sezon şampiyonluk mücadelesi verecek bir kadro kurmanın yanında, ödememiz gereken bir de borç var. Bu nedenle, her sene değerini bulan bir futbolcu satılabilir. Bu sene bu futbolcumuz Uğurcan olabilir. Arkasında Erce, Arda ve yeni gelen Muhammet kardeşimiz var. Burada planlanması gereken esas husus, satılan futbolcunun yerini kiminle dolduracaksınız olmalı. Avrupa'ya satılacak her futbolcu, gelecek vadeden yeni futbolcu alımında olumlu yönde referans olacaktır.
Deliveli 1 yıl önce
Bu demektir ki,Uğurcan Adaya...gitti.
Reco baba 1 yıl önce
Ugurcan a yurt dışında başarılar
alpnuhoglu 1 yıl önce
Kaleciyi ne yapacaksınız. Novak ve ön libero bulun.
Oktay 1 yıl önce
Trabzonspora hoşgeldin.Başarılar dilerim.
Ben Arda Akbulut'dan çok Ümitliyim.O hepsinden daha iyi olacağını düşünüyorum.
HORDOGOPLU 1 yıl önce
çakır a yol göründü demek vaybee
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@