Trabzonspor'un yeni transferi Castillo

Castillo'dan bu yıl çok şey bekleniyor

Trabzonspor 23.07.2017, 08:57
Trabzonspor'un yeni transferi Castillo
Geçen sezon beklentilerin gerisinde kalan yıldız futbolcu, kampın en formda oyunculardan biri.

Adı birçok kulüp ile anılmasına rağmen takımda kalsacak olan Fabian Castillo’nun kanattaki rekabete büyük etki etmesi bekleniyor. Yanal da oyuncusu için, “Potansiyelini bildiğimiz, bundan yana tereddüt duymadığımız bir oyuncu. Seviyesini yükseltmesi çok sevindirici” yorumlarını yapıyor.
Yorumlar (6)
Eolions 3 yıl önce
Bana bunlarla gelin sayın yönetim ve teknik heyet. İnsan elindeki altın yumurtlayan tavuğu kesermi. Takımı skora taşıyacak en etkili isim...
Temel Hacımuhittinoğulları 3 yıl önce
Castillo ve Onazi'ye uçuk teklif gelmedikçe kalsınlar. Aldıkları ücret makul, kulübü ve taraftarı benimsemişler. Trabzonsporun durumu çok nazik. Uçuk transfere gerek yok. Yusuf varken Sosa'nın peşinden koşmak mantıksız. Kucka da mantıksızdı. Okay&&Onazi ikilisi çok iyiydi alternatif de Hasan Batuhan olurdu. Yine eksik bir stoper ve bir golcü. Golcü için bir santraforun satılması şart.
Kulübe için oyuncu alınmamalı.
Murat 3 yıl önce
Niye gol beklemeyesin Ekrem. Az gol atmadı oynadığı süre için. Trabzonun en değerli oyuncusu bana kalırsa. Çok kuvvetli. Ben ersun hocadan olsam forvete sola mutlaka 11 e koyarım. Göreceksiniz Türkiye bonservis rekorunu bu ve okay kıracak bedava kaçırmayı başarmazsa yönetim
Onur 3 yıl önce
Ligin en hızlı oyuncusu paslarını ve son vuruşlarını geliştirmesi lazım. Galatasaray bruma için nasıl sabrettiyse biz de etmeliyiz.
Ekrem 3 yıl önce
Bundan gol beklemeyon. Sadece göz icin oynuyor
ozgur ata 3 yıl önce
bongonda sag kanatta denenemez mi? Bazen sol kanat oyunculari sagda da iyi isler cikariyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@