Trabzonspor'un yeni çıkardığı gri formanın fiyatı ne kadar?

Trabzonspor'un yeni çıkardığı gri forma, medya ekibinin müthiş tanıtımı ile taraftarlara duyuruldu. Peki gri formanın fiyatı ne kadar? Gri formalar ne zaman satışa sunulacak? İşte detaylar...

Trabzonspor 20.07.2019, 08:57 20.07.2019, 12:19
Trabzonspor'un yeni çıkardığı gri formanın fiyatı ne kadar?

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor, İtalyan markası Macron sponsorluğunda 2019-2020 Cemil Usta sezonunda giyeceği 3. formayı bugün satışa sunmaya başladı. Dün sosyal medya üzerinden tanıtımı gerçekleştirilen formayı Bordo-Mavili taraftarlar oldukça beğendi. Formanın güzelliğinin yanı sıra, tanıtımın da dikkat çekici olduğunu belirten taraftarlar Medya Ekibi'ni de tebrik etti.

Bir köy ortamında çekilen küçük bir Trabzonspor taraftarının hikayesinin anlatıldığı tanıtım filminde Abdülkadir Ömür'de yer aldı:

İşte o tanıtım filmi:

Herkesin merak ettiği bir diğer soru ise gri formanın fiyatının ne kadar olduğu sorusu oldu. Peki gri formanın fiyatı ne kadar? Satışa çıktı mı?

Trabzonspor'un resmi mağazası ve web sitesi üzerinden gri formalar satışa çıktı. Formanın fiyatı ise 249,99 TL olarak belirlendi.

Diğer forma fiyatları ne kadar?

Trabzonspor'un bu sezon satışa sunduğu parçalı ve bordo formaları 219,99 TL'den satışa sunuluyor.

TS Club web sitesinin ara yüzü yenilendi

Öte yandan 3. formanın tanıtımını da gerçekleştiren Bordo-Mavililer'de TS Club'ın web sayfasının ara yüzü de yenilendi. Yeni kreasyon ürünlerinde eklendiği görülen sitede Ahmet Canbaz, Filip Novak, Kamil Ahmet Çörekçi gibi isimler ürünleri giydiği görüldü.

Formalar nerelerden satın alınabilir?

Formaları satın almak isteyen taraftarlar; TS Club'ın hem Avrupa hem de Türkiye sayfalarını ziyaret ederek internet sitesi üzerinden forma alışverişini yapabilirler. Ayrıca Trabzon, İstanbul, Ankara, Sakarya, İzmit'de bulunan TS Club mağazalarından da formaları temin edebilirler.

Yorumlar (15)
Bafralı 1 yıl önce
Yapsalar forma fiyatını 150 160 lira gibi bir rakam. Ikı katı satış olur.. Kendi adıma Ikı forma alacaktım maalesef bir forma alabılecektım. Ne yazıkkı maddi gucum bu kadar :((
Ferhat kul 1 yıl önce
Senede bir defa Trabzonspora destek. Avrupada ki formalari baksanıs fiyatlarına?
Enes uzun 1 yıl önce
Formayı alana çeyrek altın bedava heralde yoksa bu parayı trabzonda çalışan biri veremez.. heralde hedef kitle zenginler ..yada abdulun annesi gibi sizde ananıza diktirin ????
Mulayım 1 yıl önce
Negada da ucuzmus
Davut 1 yıl önce
İlk reklamı gördüğüm anda dedim bu forma Avrupa da olsa en az 500₺ ama burda 250₺ fiyat denir evet rakam yüksek gözük sede aslın da yük sek deyil günde en az 15,₺ sigaraya veriyorsun. 15*30= 450₺
Havaya üfleyip kendini cevreni zehirliyorsun
250₺ neden cok geliyor 1 ayda 450 ama ömürlük forma 250₺ hiç bişey
aslın da cok denecek seyvarda uzatmaya gerek yok bence ben olsam o formayı 500₺ yapardım
Murat 1 yıl önce
Forma ücretleri biraz daha makul seviyelere çekilmeli aksi halde yine başarısız bı çalışma olur kanaatindeyim
Murat esemen 1 yıl önce
Negada ucuuz
LAGAT 1 yıl önce
Budefa olmus bizim genclere feda olsun. Bir tane olmaz iki tane alacam. (╹◡╹)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@