7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor'un ürün tedarikçisi kim olacak? Belli oldu

Trabzonspor'da ürün tedarikçisi için yapılan görüşmelerde sonuca varıldı. Macron ile yola devam...

Trabzonspor 20.01.2022, 08:29
Trabzonspor'un ürün tedarikçisi kim olacak? Belli oldu

Trabzonspor Yönetimi, sadece transferde değil sponsorluk anlaşmalarında da adımları erken atıyor.

Fırtına, ürün tedarikçisi Macron ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzattı. İtalyan firması, önümüzdeki sezon da Bordo-Mavili takımın formalarını ve diğer ürünlerini üretecek. Aylardır pek çok spor giyim markasıyla görüşen yönetim, 3 yıldır formaları yapan Macron’da karar kılarken, yakın zamanda anlaşmanın duyurulması bekleniyor.

Fanatik


Yorumlar (6)
Maçkalı 4 ay önce
Bir tek ürününü almadım yine almayacağım. Böyle rezillik olmaz olsun! Adamlar günlük yaşamımıza katacağımız, giyeceğimiz doğru düzgün bir kıyafet, üst, alt üretemiyor. Tasarımları iğrenç, berbat ötesi... İstanbul takımlarının forma harici ürünlerine bir bakın adamların taraftarları her yerde gündelik olarak giyiyor. Ben bizim siteye girip ürünlere bakıyorum pazar malı gibi hepsi, nesine para vereyim de rezil olayım! İstanbul'da bu komik ürünlerle sokağa çıkmam! Firmayı değiştirene kadar böyle...
Ahmet 4 ay önce
Evet bende eşofman altı almıştım, ilk yakamada topaklandı. Pazardan alsam daha kaliteli ürün alıyorum. O kadar para verip dandik ürünleri satıyolar bize.
misafir 4 ay önce
aslında ürettiği var ama bi eşofmanını aldım 2 yıkamaya topaklandı
banane 4 ay önce
nasılsa almayacağım, önemli değil yani. önce şampiyon ol ondan sonra ciddiye alalım. diğer türlü kuru gaz. fesligil gibi.
Oflu 4 ay önce
Trabzonda bir tekstil atölyesinde üretin. Bu ruhsuz topçulara değmez.
Mantıksız 4 ay önce
Forma önemli değil. O Formanın İsmi ve Rengindeki ağırlığı taşımak önemli. Her ne kadar bir Forma yaklaşık 200 gram olsada, bazıları için Ton ağırlığında !! Eğer taşıyamıyorsanız, o Formayı giymeyin !!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@