banner491

Trabzonspor'un rakibi hakemi etkilemeye mi çalışıyor? İlginç açıklama

Antalyaspor’dan MHK’ye "ilginç" hakem ataması tepkisi geldi.

Trabzonspor'un rakibi hakemi etkilemeye mi çalışıyor? İlginç açıklama

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, Süper Lig’in 14. haftasında 8 Aralık Pazar günü sahalarında Trabzonspor ile yapacakları maça hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun atanmasına tepki gösterdi.

Süğlün, kırmızı-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Trabzonspor ile yaptıkları son 5 maçın 3’ünü hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun yönettiğini kaydetti.

Atamayla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulundan (MHK) açıklama beklediklerini aktaran Süğlün’ün kullandığı ifadeler dikkati çekti.

Murat Süğlün’ün açıklaması şöyle:

"Pek muhterem MHK idare heyeti; gayemiz, zatıalilerinizi rahatsız etmek değil, haklı serzenişimizi efkarıumumiyede dile getirebilmektir. 8 Aralık Pazar günü kıymetli rakibimiz Trabzonspor ile oynayacağımız müsabakaya Yaşar Kemal Uğurlu’nun tayin edildiğini öğrendik, ancak inkisarıhayale uğrayıp pek de tasvip etmedik. Rakibimiz ile oynayacağımız müsabakalara mütemadiyen bu hakemimizin tayin edilmesi bizleri ziyadesiyle müteessir etmiştir.

Rakibimizle oynadığımız son 5 müsabakamızdan 3’üne reva görülen bu tayinin mantıklı bir açıklamasının yapılmasını bekliyoruz.

Hülasa; bizleri yeis içine iten bu kararınızı yeniden mütalaa etmenizin elzem olduğuna inanmaktayız. Mamafih temennimiz, Yaşar Kemal Uğurlu beyefendinin, bundan önce yaptığı hataları tekerrür etmemesidir. Temennimiz odur ki; beyanatımız nedeniyle bu kez disiplin heyetiniz tarafından cezaya reva görülmeyiz. Açıklamamızın müsamaha gösterilerek tefsir edilmesi hususunu arzıtazim ederiz."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevo
Cevo - 1 hafta Önce

O kadar Arapça kelime kullanmışlar ki Türkçe kelime aradım cümlelerde. Arap yalakalığı sizi haklı çıkartmaz sayın Antalya yetkilileri. Çıkın oynayın delikanlı gibi kazanın biz alkışlamasini da biliriz.

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 1 hafta Önce

Benderimki kaşinmayin okadar öküzün altında buzağı aramayın Antalyasporun yöneticileri,

Doktor TS
Doktor TS - 1 hafta Önce

O sırada ne çekiyolarsa kafalar bayaa bi eskiye hatta osmanlıya kadar gitmiş..

Mert
Mert - 1 hafta Önce

Daha oynamadan aglamaya baslayan takim

Kenan
Kenan - 1 hafta Önce

Mamafiyul mutemayul istinayul haftayul soniyul trabzonul geliyul sizeyul kaptiriyul aklinuzul başinul geliyul

Sadettin
Sadettin - 1 hafta Önce

Şimdiden ağlamaya başladı bunlar hakemi baskı altına alıyolar federasyonda bunları görmez

NevzaTS
NevzaTS - 1 hafta Önce

Ne anlatmak istediğinizi adam gibi anlatın da herkes anlasın bari. Çok bilmiş beyinler.

alihan
alihan - 1 hafta Önce

Gecen senede ayni aglamayi yaptilar bu uyaniklar, alistilar hakemle puanlarimizi gasp etmeye nasilsa bizde payimizi alalim diyorlar, alirlar alirlar


SIRADAKİ HABER

banner441