banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'un rakibi hakemi etkilemeye mi çalışıyor? İlginç açıklama

Antalyaspor’dan MHK’ye "ilginç" hakem ataması tepkisi geldi.

Trabzonspor 04.12.2019, 21:11
Trabzonspor'un rakibi hakemi etkilemeye mi çalışıyor? İlginç açıklama

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, Süper Lig’in 14. haftasında 8 Aralık Pazar günü sahalarında Trabzonspor ile yapacakları maça hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun atanmasına tepki gösterdi.

Süğlün, kırmızı-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Trabzonspor ile yaptıkları son 5 maçın 3’ünü hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun yönettiğini kaydetti.

Atamayla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulundan (MHK) açıklama beklediklerini aktaran Süğlün’ün kullandığı ifadeler dikkati çekti.

Murat Süğlün’ün açıklaması şöyle:

"Pek muhterem MHK idare heyeti; gayemiz, zatıalilerinizi rahatsız etmek değil, haklı serzenişimizi efkarıumumiyede dile getirebilmektir. 8 Aralık Pazar günü kıymetli rakibimiz Trabzonspor ile oynayacağımız müsabakaya Yaşar Kemal Uğurlu’nun tayin edildiğini öğrendik, ancak inkisarıhayale uğrayıp pek de tasvip etmedik. Rakibimiz ile oynayacağımız müsabakalara mütemadiyen bu hakemimizin tayin edilmesi bizleri ziyadesiyle müteessir etmiştir.

Rakibimizle oynadığımız son 5 müsabakamızdan 3’üne reva görülen bu tayinin mantıklı bir açıklamasının yapılmasını bekliyoruz.

Hülasa; bizleri yeis içine iten bu kararınızı yeniden mütalaa etmenizin elzem olduğuna inanmaktayız. Mamafih temennimiz, Yaşar Kemal Uğurlu beyefendinin, bundan önce yaptığı hataları tekerrür etmemesidir. Temennimiz odur ki; beyanatımız nedeniyle bu kez disiplin heyetiniz tarafından cezaya reva görülmeyiz. Açıklamamızın müsamaha gösterilerek tefsir edilmesi hususunu arzıtazim ederiz."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Cevo 10 ay önce
O kadar Arapça kelime kullanmışlar ki Türkçe kelime aradım cümlelerde. Arap yalakalığı sizi haklı çıkartmaz sayın Antalya yetkilileri. Çıkın oynayın delikanlı gibi kazanın biz alkışlamasini da biliriz.
Horyanlı kazim 10 ay önce
Benderimki kaşinmayin okadar öküzün altında buzağı aramayın Antalyasporun yöneticileri,
Doktor TS 10 ay önce
O sırada ne çekiyolarsa kafalar bayaa bi eskiye hatta osmanlıya kadar gitmiş..
Mert 10 ay önce
Daha oynamadan aglamaya baslayan takim
Kenan 10 ay önce
Mamafiyul mutemayul istinayul haftayul soniyul trabzonul geliyul sizeyul kaptiriyul aklinuzul başinul geliyul
Sadettin 10 ay önce
Şimdiden ağlamaya başladı bunlar hakemi baskı altına alıyolar federasyonda bunları görmez
NevzaTS 10 ay önce
Ne anlatmak istediğinizi adam gibi anlatın da herkes anlasın bari. Çok bilmiş beyinler.
alihan 10 ay önce
Gecen senede ayni aglamayi yaptilar bu uyaniklar, alistilar hakemle puanlarimizi gasp etmeye nasilsa bizde payimizi alalim diyorlar, alirlar alirlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@