7m


7m

hyundai

Trabzonspor'un mağlubiyeti rakiplerini umutlandırdı: Kapanmayacak fark değil

Trabzonspor'un mağlubiyeti rakiplerini heyecanlandırdı.

Trabzonspor 12.12.2021, 19:29
Trabzonspor'un mağlubiyeti rakiplerini umutlandırdı: Kapanmayacak fark değil

Trabzonspor'un Antalya'ya mağlup olması Fenerbahçelileri heyecanlandırdı.

Gaziantep FK ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de Vitor Pereira, lider Trabzonspor'u yakalayabileceklerini düşünüyor.

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, 13 Aralık Pazartesi günü oynanacak Gaziantep deplasmanında kazanacaklarını ve Trabzonspor'a yaklaşacaklarından emin.

Pereira, karşılaşma öncesinde yaptığı toplantılarda oyuncularını sık sık uyardı.

Pereira'nın yaptığı toplantılarda, "Zirve ile aramızdaki fark, kapatılmayacak fark değil."dediği öğrenildi.

Teknik direktör Vitor Pereira artık tamamen lige konsantre olacaklarını belirterek, "Hedefimiz kaybettiğimiz puanları telafi etmek ve olmak istediğimiz pozisyona yaklaşmak." dedi.


Yorumlar (10)
İsiyin 6 ay önce
sizden bi cacık olmaz. elinizide megafon bağırıp durun. dün kötü oynadık orası gerçek. ama özetlere bile doğru düzgün koymamışlar. edgar'a, dorukhan'a yapılan acımasız faullere kart bile çıkarmadı hakem. özellik fenerbahçe maçından sonra istanbul kulüp taraftarları sosyal medyada sözlükte sürekli "hakem destekli" algısı yarattılar. evet kötü oynadık ama dün kasap bir hakem vardı. bize çıkardığı 3 sarı kart ile antalyalı kasapların sakatlama amaçlı müdahaleleri "hakem" algısı dün itibari ile başlamıştır.
kerem 6 ay önce
trabzonspor,yabancı ağırlıklı kadrosunun her an problem yaşayacağını göz önünde bulundurarak yerli-kaliteli-mücadeleci-istikrarlı oyuncuların sayısını artırmalıdır.en kritik dönemde yabancılar memleketlerine gitmek isterse ne olur? Alacağı ücrette istediği iyileştirme yapılmadığında sahada profesyonelce gezinirse ne olur? takımın başarısını-şampiyonluğunu düşünen olur mu?
adalı 6 ay önce
pereira ts nin bir şey oynamadığını görüyor.ve gayet doğal ve haklı olarak umutlanıyor,mesela sayın avcı nın yana yakıla istediği cornelius mu başkanın istediği canini mi yoksa bedelsiz kayseri ye giden tiam mı? onun için bu senede umutsuzum,
Özgür Ustaoğlu 6 ay önce
Benimde rakibim öyle oynayıp yenilse bende umutlanırım. Leş karkaları haklı burda!Ama avucunu yalarlar sadece bir umut, yayıncı kuruluş başak maçında atak fazı göstermedi bizim djaniniy e atılan yumruğu es geçti aman dikkat!!
Temelli 6 ay önce
Abdullah Hoca ve takım maça iyi hazırlanmamıştı. Perez ve Bakasetas ile takım 9 kişi oynadı. Perez in yerinde Denswil Bakasetas ın yerine Siopis olsaydı takım yenilmezdi. En rahat yenebileceğimiz takıma yenildik dolayısıyla puan farkına kimse güvenmesin. Takım böyle oynarsa ilk yarının sonunda bile puanlar eşitlenebilir.
bayburtlu 6 ay önce
Umutsuz olmak istemem lakin yıllardır bu takımın peşindeyim bu gibi durumlara çok şahit oldum. Yine sonunu getirememek insanı yiyip bitiriyor. Fırsat elimizde iken farkı açabildiğim kadar açmalıydık. Antalya nedir başlarında hoca bile yok. Bizim hoca seyirci gibi maçı izledi. Sağ bekten solbek yapmak ne?
ileli 6 ay önce
antep başkanı çıkıp niye konuşmuyor Trabzon maçı olsa konuşmuşlardı
sako 6 ay önce
Tılsım bozuldu. bundan sonra ki süreç hiç iyi gitmeyebilir . eğer ki farkta kapanırsa TS bu stresi kaldıramaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@