7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'un kaleci planı belli oldu!

Trabzonspor'da kaleci transferi için takas planı devrede.

Trabzonspor 26.07.2022, 11:27 26.07.2022, 11:50
Trabzonspor'un kaleci planı belli oldu!

Süper Lig'de gelecek sezon çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da flaş gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavililer daha önce gündemine aldığı İrfan Can Eğribayat için bir transfer formülü geliştirdi. Fırtına, takas artı para formülüyle işi çözmeye çalışıyor.

Erce Kardeşler'i Hatayspor'a satan Trabzonspor , Arda Akbulut'u da Bandırmaspor'a kiralık gönderdi. Kampta ikinci kaleci olarak Muhammet Taha Tepe'yi değerlendiren Abdullah Avcı, kaleci rotasyonuna bir isim daha düşünüyor. Uzun süredir adı gündemde bulunan İrfan Can Eğribayat konusunda temaslar devam ediyor. Göztepe 'den ayrılmak isteyen ve bu talebini 2 kez İzmir ekibine ileten 24 yaşındaki İrfan Can'ın bonservis bedeli 2 milyon Euro olarak belirlenmişti. Bordo-Mavililer bu rakamı çok yüksek bulurken, Göztepe'nin Trabzonspor'dan 2 genç oyuncuyu kiralık istemesi planları değiştirdi.

ENİS'İ ÇOK İSTİYORLAR

Enis Destan'ın yanı sıra Batuhan Kör ve Kerem Şen gibi isimlerle ilgilenen İzmir ekibine, takas artı para formülü sunulacak. Önümüzdeki günlerde her iki tarafın daha somut adımlar atması beklenirken, İrfan Can'ın yanı sıra Rizespor 'dan Gökhan Akkan ve Tarık Çetin de Trabzonspor'un gündemine gelmişti.


Buna da göz atın:


Yorumlar (7)
Ali KIRKBİR 3 hafta önce
kardeşim madem kaleci alacaksın neden ARDA yı gönderdin. bu adam ARDA dan daha mı iyi sanki; bu kadar yanlış yapılmaz. bu kadar iş bilmezlik olmaz. Resmen kendi değerine ihanettir bu hocanın yaptığı.
Oflu 3 hafta önce
Bu kaleci iyi kaleci değil. İyi kaleci olsaydı Göztepe küme düşmezdi. 100 bin euro etmez.
Serazat 3 hafta önce
Seyirci ile didişen adamı Trabzonlu hiç kabul eder mi? Kulübün aklı mı kaybolmaya başladı. Bizim genç deyip tecrübe kazansın diye yolladığımız adamların yaşıtları diğer takımlarda temel taşı durumuna geldiler. Gelen gençler yok olmaya başladı takımda buna bir çare bulunmalı.
acg 3 hafta önce
Bizim mevcut kaleciler bundan çok çok daha iyi. Fuzuli para harcamayın ve mevcut kalecilerin de bizim taraftarında moralini bozmayın.
CAPT,M,D, 3 hafta önce
KONU KALECİ DEĞİL,OYUNCULAR PAS ALACAK TEMPO YAPIP ALAN BOŞALTACAK HÜCUMDA ÇOĞALACAK BİR OYUN YAPISINA SAHİP DEĞİL,OYUNCLAR ARASI MESAFE ÇOK FAZLA, KADRO KALİTESİ ÇOK KÖTÜ DEĞİL AMA OYUN YOK,BUNLAR NE DEMEK OLUYOR 40 YILDA BİR ŞAMPİYONLUK YETER DEMEK OLUYOR,FELAKET KIZGINIM,,,
MK 2 hafta önce
bu adam kaleci değil yolladığımız erce ve arda bundan daha iyi kaleci idi bu bir maç iyi bir maç kötü patlamaya hazır bomba gibi. almayın
Özgür ata 3 hafta önce
Bu saatten sonra TS’u bıraktırtmayın bana, irfancan kim la? Eğer bu cins isimleri avcı istiyorsa işimiz var desene.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@