kebir

Trabzonspor'un itirazı reddedildi! Aykut şoku

Aykut Demir davasında yapılan itiraz reddedildi

Trabzonspor'un itirazı reddedildi! Aykut şoku

Trabzonspor'da göreve geldiği günden bu yana büyük sorunlarla boğuşan yeni başkan Ahmet Ağaoğlu'na kötü bir haber daha geldi.

İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde transfer edilen ve 5 Eylül 2017'de sözleşmesi feshedilen Aykut Demir'in açtığı dava sonucunda Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, bordo mavililerin futbolcuya 5 milyon 542 bin lira ödemesine karar vermişti. Bu kararı Tahkim Kuruluna taşıyan Trabzonspor'a kötü haber geldi.

TFF Tahkim Kurulu aldığı kararla Trabzonspor'un başvurusunu redderek ödemenin yapılmasına hükmetti. Yapılan açıklamada  "Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği A.Ş.'nin, futbolcu Aykut Demir ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 23.11.2017 tarih ve E.2017/561 - K.2017/621 sayılı kararına karşı itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; - Duruşma talebinin reddine, - Esas hakkında karar verildiğinden; Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği A.Ş.'nin 09.04.2018 tarihli dilekçesine istinaden yürütmenin durdurulması talebi hakkında karar verilmesine yer olmadığına, - Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına, oyçokluğu ile karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arsinli
Arsinli - 1 hafta Önce

bu cakma müslümün, paragöz, atatürk düsmani tarikatciyi helikopterle getirdiniz unutmayin

Muzo
Muzo @Arsinli - 1 hafta Önce

Sen müslümanmisin?

Antikus
Antikus - 1 hafta Önce

BUNU BU TAKIMIN BASINA KIM BELÄ ETTIYSE BU PARAYI O ÖDESIN

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 1 hafta Önce

O beceriksiz yöneticileri versin adamın parasını tıpış tıpış siz ciflikmi yönetiyor sunuz TS paralarını hep buna benzer şekilde harcadiniz bukadar borça sokunuz güzel lim TS mizi

Numan
Numan - 1 hafta Önce

Şu tff ve kurullarının ts un lahine kararlar vereceği görülmüşmüdür ellerine fırsat geçince kullanmazlar mi!

INCE CUMHURBASKANI
INCE CUMHURBASKANI - 1 hafta Önce

TRABZONSPOR SAMPIYON

ercan
ercan @INCE CUMHURBASKANI - 1 hafta Önce

sen buna inanıyorsun ya..Buna yanarım işte !!

banner393