7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'un istediği isme Beşiktaş ve Galatasaray da talip

Trabzonspor un istediği isme Beşiktaş ve Galatasaray da talip.

Trabzonspor 20.07.2022, 22:44
Trabzonspor'un istediği isme Beşiktaş ve Galatasaray da talip

Son dönemde özellikle Galatasaray 'ın pazarlıklarda büyük aşama kaydettiği Florian Grillitsch transferi için yeni bir gelişme yaşandı. Sky Austria, Hoffenheim'den ayrılan ve bonservisini eline alan 26 yaşındaki ön liberonun talibinin çok olduğunu yazdı.

Türkiye'den Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor 'un, Avusturyalı futbolcuyu istediği yazarken, Grillitsch'e İtalya ve İngiltere'den de ilginin olduğu belirtildi.

Tecrübeli oyuncunun bir an evvel yeni takımına uyum sağlaması ve form olarak üst seviyeye çıkması için de en kısa sürede kararını vermek istediği, kulüplerle görüştüğü kaydedildi.

Florian Grillitsch geçen sezon Alman ekibinde ön libero olmasına rağmen daha çok stoperde görev yaptı ve 18 maça çıktı. 
 


Yorumlar (2)
castiel 1 ay önce
fiyatı ne kadar bu tamamlayan oyuncu ?
Erdem 1 ay önce
Grillitsch kötü olmayabilir ama bize esaslı Sağ Stoper lazım. Mesela yabancı sınırı ve maddi sıkıntı yok diyelim, Marlonu da aldık farz edelim o zaman Grillitsch tamamlayıcı olur, çok güzel olur. Yeri gelir Marlonu yedekler yeri gelir Hamsik yerine yada 6 numarada oynar. Fakat yabancı sınırı şuan için ciddi sıkıntı ki, ben derim ki ya Kaan ya da Samet ikisi de değil ise yine başka bir yerli futbolcu ama yerli şart.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@