Trabzonspor'un inancı tam

Öğrencilerini kritik maça motive eden Ünal Karaman’ın yaptığı toplantıda, “Onlar çok formda. Ancak biz de hazırız. Beşiktaş’ı farklı yendik, sıra Avrupa’da. Basel’i yenersek, grupta her şey sıfırdan başlayacak” dediği kaydedildi.

Trabzonspor 02.10.2019, 08:12
Trabzonspor'un inancı tam

Trabzonspor'da Art arda alınan kötü sonuçlara ve eleştirilere rağmen takımını Beşiktaş karşılaşmasına çok iyi hazırlayan ve dev maçtan 4-1 galip ayrılmayı başaran teknik direktör Ünal Karaman, Basel’i de kısa sürede analiz etti. İsviçre devinin güçlü ve zayıf yönlerini öğrencilerine aktaran tecrübeli hoca, takımını kritik maça motive ediyor. Futbolcularına güvenen başarılı çalıştırıcı, yaklaşık 30 bin taraftarının desteği ile Mavi-Kırmızılılar’ı devireceklerine inanıyor.

‘Galibiyet hediye edelim’

Takım toplantılarında ateşleyici konuşmalar yapan Ünal Karaman’ın, “Onlar çok formda. Ancak biz de hazırız. Son maçta eksiklerimize rağmen, çok iyi savaştık, çok iyi mücadele ettik ve Beşiktaş’ı farklı bir skorla yendik. Şimdi sıra Avrupa’da. Getafe’ye kaybettik ancak Basel’i yenersek, grupta her şey sıfırdan başlayacak. Camiaya artık bir Avrupa galibiyeti hediye edelim” sözleriyle öğrencilerini motive ettiği öğrenildi.

Yorumlar (4)
Furkan 1 yıl önce
Ünal Hocam' ın sonuna kadar arkasındayız.
esenler 1 yıl önce
Ünal hocam sosa,preria gibi adamları dinlendir bu maçta rizeye sakla
Lazkopat61 1 yıl önce
Siz beşiktaşa top oynadınız gibi görüyorsunuz , hayır beşiktaş top oynamadı beşiktaş bitmiş bir takım bu futbolla basel den 3 yersiniz ....ünal efendiiiii
Taka61 1 yıl önce
Yönetim yeniden gelecegin trabzonsporumuzu yapılandırmayı amacıyla mevcut kadronun yanına gencleri aldı aldıklarından yusufları dönis Dogan kadroda yer buluyor bu bir başarıdır zamanla Ahmet cambaz da forma alacak bu futbolculara verilen para ile yıl bitimindeki degerine bakalım yönetime desdek icin stadı dolduralım trabzonspor gönüllüleri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@