Trabzonspor'un ilk kadın yöneticisi ilk röportajını Haber61'e verdi

Trabzonspor’un ilk kadın yöneticisi olma ünvanını alacak olan Eda Lermi Zorer Haber61’e konuştu.

banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor 74. Olağan Kongresi, Hayri Gür Spor Salonu’nda devam ediyor. Kongreye tek aday olarak katılan Ahmet Ağaoğlu yönetim listesinde kadın aday olarak yer alan ve seçilmesi halinde ilk kadın yönetici olma özelliğini taşıyacak olan Eda Lermi Zorer Haber61 mikrofonlarıjna konuştu.

Kendisi hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Zorer “40 yaşındayım. İstanbul’da doğdum. Aslen Trabzon Tonyalı’yım. Kendi hukuk bürom var. Spor hukuku uzmanıyım.Trabzonspor sevdalısıyım. “ifadelerini kullandı.

Zorer daha önce Sadri Şener döneminde çalışmalar yaptığını ancak yönetici sıfatını bu kongre sonrası alacağını belirterek “Şike sürecinde ilk Sadri başkanla çalışmaya başladık. Bir kadın olarak Trabzonspor’un çok önce bunu yapması gerekiyordu. Çok mutluyum ve gururluyum. Trabzon gibi bir şehirde kadının bu kadar futbolun erkek egemen olduğu bir iklimde kadın yöneticinin olmaması bir eksikmiş. İnsanlar çok destek veriyorlar. “ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 14:12

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonlu Genç
Trabzonlu Genç - 11 ay Önce

Umarım.olur. başarışar diliyorum hanımefendiye.

deniz
deniz - 11 ay Önce

Tonyalı kardeşim, ŞİKE davasında senden ciddi çalışmalar bekliyoruz...Bu davada gönülden hizmet eden kıymetli hukukçularımızı biraraya getirip son gelişmeleri bizlerle paylaşmalısınız...lütfen 2010/2011 DAVAMIZI UNUTMAYIN...

GEDİKLİ
GEDİKLİ - 11 ay Önce

Başkanımıza teşekkürler, kardeşimiz hanımefendiye başarılar diliyorum

banner472

banner441