7m


7m

hyundai

Trabzonspor'un iki yıldızına dev talip! İzlemeye geliyorlar

Trabzonspor'un yıldızları Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır'a takip.

Trabzonspor 06.12.2020, 08:22
Trabzonspor'un iki yıldızına dev talip! İzlemeye geliyorlar

Sivasspor maçında Lyon scoutları Trabzonspor'un iki genç yıldızını izleyecek. Teklifler sezon sonu gelecek.

Türkiye'nin futbolcu fabrikası olan Trabzonspor geçtiğimiz yıllarda hem altyapısından çıkan gençleri hem de transfer ettiği oyuncuları Avrupa pazarına göndermişti.

Gelecek sezonlarda da bu durum sürecek gibi duruyor çünkü Karadeniz ekibinin oyuncuları sürekli gündemde.

Lyon scoutlarının Trabzonspor-Sivas mücadelesinde Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır'ı izleyip, raporlayacakları öğrenildi.

Trabzonspor bu iki isme astronomik bir teklif gelmezse devre arasında göndermeyi düşünmüyor. Sezon sonu gelecek teklifler dinlenecek.

.


Yorumlar (4)
Hakan 2 yıl önce
InsAllah satilirlar. Trabzonspor da kendilerini gelistiremiyorlar. Geriye gidecekler
Sotkali 2 yıl önce
Bu scott ekiplerinin Gözü Kör herhalde.Asrin Marsilyadan transferi var tüm Dünya Kliplerinin peşinde koştuğu diğer üç Istanbul takımının biribirini yediği banko ilk 11 oynatacaklari topcumuz var Yusuf SARI...Ula about ekipleri bizde sizi toptan anlıyorsunuz sanmıştık.. La gedin ALLAH Askina
Sotkali 2 yıl önce
Ey about ekipleri siz toptan anlamiyomusunuz ya..Herkesin peşinden koştuğu her takımın üç büyüğün ilk onbir oynatacagi Marsilyadan Asrın transferi Yusuf Sarımız var..Onu niye izlemiyosunuz...Ha kimse uyanmasın diye hemi...Cok pardon
Sulo ts 2 yıl önce
Neden gitsin diyeni begenmiyorsunuz anlamadim. Kafasinda gitmek dusuncesi olan topcunun verimide duser ucretide. Ayrica arkasinda iyi kaleciler var. Onlarinda motivasyonlari bozuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@