banner556

Trabzonspor'un iki yıldızı ilk 11'e geri dönüyor

Trabzonspor'da sakatlıktan kurtulan Ekuban ile hastalığını atlatan A.Ömür Karagümrük’e karşı 11’de şans verecek.

Trabzonspor 02.01.2021, 08:35
Trabzonspor'un iki yıldızı ilk 11'e geri dönüyor

Trabzonspor teknik direktör Abdullah Avcı, Karagümrük maçı 11'ini kafasında şekillendirdi. Bordo-mavili ekibin hocası hücum hattında değişikliğe gidiyor. Caleb Ekuban'ın sakatlığını atlatması, Abdülkadir Ömür'ün de testlerinin negatife dönmesi başarılı çalıştırıcıyı memnun etti. Avcı hücumda yaşanan tıkanıklığı iki yıldızını 11'e koyarak bir nebze de olsun çözmeye çalışacak. Benik Afobe'nin istenilen seviyeye bir türlü gelememesi sebebi ile Avcı, en uçta bir kez daha Djaniny Semedo'ya şans tanıyacak. Hafta boyunca hücum aksiyonları üzerinde duran Avcı, takımın artık bu alanda da bir sıçrama yapmasını bekliyor.

.

Yorumlar (7)
Gazi 3 hafta önce
Ömür oynamasın ki sahada 11 kişi olabilelim. Hani talibi vardı satın gitsin işte aklı gönlü ruhu bizle değil onun kafası başka yerlerde.
SOTKALI 3 hafta önce
AVCU baktı artık burası Trabzon bize bu oyun yakışmıyor Yiğit düştüğü yerden kalkar falan KADRO kötü deyip takımın KIMYASINI bozduğu yetmiycek ki ARTIK SOYLEMLERI SHOWLARI KURTARMIYCAK KENDINI başladı TAKIMA SIZSINIZ SUPERSINIZ HADI KOCLARA...Karagumruk hadi bakalım hoca bu mac bari yapma sağa pas sola pas geriye pas yapma yine DARMADUMAN OLMAYALIM...BIRAK KORKAK ÜRKEK TAVŞAN TOP OYNATMAYI SAVASSIN ŞU TAKIM YETTI YA...AMA SENIN ISINDE ZOR BU SEFER NE SOYLIYCEM BASINA MEDYAYA HESABINDASINDIR...HA BU TAKIM SEN GITSEN KENDINE GELECEKTE..sorloth bile bizde kaç hafta sonra açılmıştı.. AVCU YAP BI YENI YIL 2021 GUZELLIGI BU MAÇTAN SONRA ISTIFA ET..YILA SUKURRRRR CEKE CEKE SEVINCLE GIRELUMMMM...NEdusmesi ha BU TAKIM FORMASI DÜŞMEZ ALT LIGE..SAMPIYONLUK U ZAMAN SABIR SENLE MI...OLMAZ O DEDIKLERIN..Zira SEN BJK MILLI TAKIM Basaksehirde ne OYNATTIN HEP MI KADROLAR ZAYIFTI..ORDAKI SISTEMIN NEYDI KI BIZDE NE SAMPIYONLUGU..HADI BE AVCU 2021 HEDIYEN OLSUN BIZE TAZMINATSIZ ALACAKSIZ ISTIFA ET BU MAÇTAN SONRA..
Emre 3 hafta önce
sana hayranim ya
Realist 3 hafta önce
Avci istifa ederse hoca adayın var mı SOTKALI .
Farozlar 3 hafta önce
Abdülkadir Ömür oynamasın, bir kişi eksik oynuyoruz, Taliplisi yok yalan haberler çokta, Eğerki Taliplisi çıkarsa , Adamlar vazgeçmeden götürün Özel uçakla kapısına bırakın .
Ts 3 hafta önce
Yildiz dediyiniz kim ya ben trabzonda yildiz goremiyorum sizin gordukleriniz yildizsa vay halimize
Fanatik 60 3 hafta önce
EKUBAN O BIR ADAM ...ANLAYANA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@