7m


7m

hyundai

Trabzonspor'un Hamsik teklifi belli oldu!

İtalyan gazeteci, Trabzonspor'un teklifini, Hamsik'in isteğini duyurdu

Trabzonspor 04.06.2021, 22:27
Trabzonspor'un Hamsik teklifi belli oldu!

Trabzonspor, dünyaca ünlü futbolcu Marek Hamsik'in transferi için görüşmeleri sürdürürken yeni bir iddia ortaya atıldı.

La Gazzetta dello Sport'a çalışan İtalyan gazeteci Nicolò Schira, Trabzonspor'un Hamsik'e yaptığı teklifi ve Slovak futbolcunun talebini duyurdu.

Schira, Trabzonspor'un Hamsik'e yıllık 1.5 Milyon Euro ve ikramiyelerin olduğu iki yıllık sözleşme teklif ettiğini öne sürdü. İtalyan gazeteci Hamsik'in ise 2.5 Milyon Euro artı bonuslar içeren bir sözleşme istediğini iddia etti.

Ünlü futbolcuyla bordo mavili kulüp arasında pazarlık sürüyor.

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Hamsik teklifi belli oldu!


Yorumlar (8)
Baha burak 1 yıl önce
Adam okeye dönüyor, biz alıyoruz. Mesut Özil gibi yata yata para kazanır. Yanılmak umuduyla tabi.
Bordo 1 yıl önce
Buna 2.5 verilmez emekliligi gelmiş, oynarsa 900 1 milyon a oynar , xavi iniesta olsa anca bunun istediği para yı ister, alınmasada olur. Mevcut kadroya şampiyonluk primi 500 bin tl vb rakam koyarsa yönetim kadro da tüm futbolcular vites artırır.
Ali okyay 1 yıl önce
Ts 2.5 milyon euro vermiyor.. Bu yönetim dışarı oyuncu satıp ayakta duruyor.. En son sörloth tan para kazandı. 4 büyük ler denilince fb gs dışarı çuvalla para s açtılar. Son 2 yıl ts transfer limit ve harcanmasını en iyi yöneten takım.. Bugün ekonomisi 3 büyüklerden daha sağlam.. Ödemeleri tam zamanında.. Bu insanları tanımam görmedim ama adamlar sağlam adımlar attılar.. Başarı kaçınılmazdır.. Kayyuma düşmek üzere olan takımdan yıldızlarla dolu ts a gidiyoruz peyder peyder...
TS 1 yıl önce
2.5 milyon verilmez çok fazla , 1 - 1.5 a gelir oynarsa olur...
Ercan 1 yıl önce
1 e oynayanlar bile bize gelince kapıyı 2-2,5 tan açıyorlar !! Para o kadar kolay kazanılmıyor ki !! Tabii ki olmayan parayı yıllarca tüm kulüpler saçıp savurdu ki futbolcular kötü alıştı. Hala yabancı sayısında da transfer limitlerinde de kulüpler kendi istediği olsun istiyor . 10 milyar borcu kim ödeyecek 4 büyüklerin yöneticileri ? Bu 10 milyarın ne kadarı Türkiye’de kaldı ne kadarı yurtdışına çıktı? Yabancı sayısının önemi aynı zamanda döviz kaybı İle ilgili olsa da kimsenin bunu düşündüğü yok.
Abdurrahman 1 yıl önce
A. Avcı yaşını başını almış üzerinde emek sarfetmek gerekmeyen kendi oyun stiline uygun adamlar ister. O nün için gelecek yıla yaşlandığı için oynayamayan adam da önemli değil. O bu yılı düşünür. Aldiracagi adamlar bir sezonu da cikartamazlar son 5-6 haftaya pilleri bitmiş olarak girerler takım, sıralamada geri düşer. Yani; A. Avcı, günün adamıdır. Olursa iyi, olmazsa bolca maazeret uydurur. Çok kişiyi de inandırır. Sonumuz hayr olur inşAllah.
Aydınlı 1 yıl önce
34 lük işi bitmiştir oyuncuları almayın bu adamlar top oynamaz burda yatar yatar parayı alır giderler bunlar takımı şampiyon yapmaz
Kemal Ars 1 yıl önce
Zor alırız.Bence sağ gösterip sol vuracaklar.Yaşlı topluyo çok para istiyolar.2.5 ermez.1.250 anca

Gelişmelerden Haberdar Olun

@