"Trabzonspor'un hali içler acısı"

Trabzonspor'un eski teknik direktörü ve eski futbolcusu Hami Mandıralı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 10.04.2018, 17:07
"Trabzonspor'un hali içler acısı"
Esenler Belediyesi'nin düzenlediği "Spor Söyleşileri"nde, Trabzonspor'un efsane futbolcularından Hami Mandıralı, öğrencilerle buluştu. Esenler Spor Kompleksi’nde öğrencilerle bir araya gelen Mandıralı, hayata ve futbola dair tecrübelerini gençlerle paylaştı. Mandıralı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladığı söyleşide, Trabzonspor’un şu anki durumunda başarısızlığın kaçınılmaz olduğunu söyledi.

"Trabzonspor'un hali içler acısı"

Trabzonspor’un durumunun iyi olmadığıın aktaran Mandıralı, şu ifadeleri kullandı:

"Trabzonspor’un şimdiki haline bakıldığı zaman harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı. Taraftarlar çok mutsuz ama bir tepki de göstermiyorlar. Biz bir maçımızda ilk yarıda altı gol atmıştık, 6-0 öndeydik, ikinci yarıda gol atmadık diye bize her şeyi söyleyen bir taraftar vardı. Şimdi Trabzonspor dört beş tane gol yediği zaman taraftar sesini çıkarmıyor. Trabzonspor’un şu an ligde durumu ortada, şampiyon olma gibi bir şans yok. Bireysel bakıldığında iyi bir kadroya sahip ama ekip olarak iyi çalıştırılmamış bir kadro olduğunu görüyoruz. Ekiptekilerin birbirine sevgi ve saygısı yok, iyi durumda değiliz Trabzonspor olarak."

Gençlere öncelikle hedeflerini belirlemeleri ve sonra da bu hedeflerin peşinde koşmaları gerektiğini hatırlatan Mandıralı, öğrencilerin sorularını cevapladıktan sonra formalarını imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yorumlar (17)
Cihan 3 yıl önce
Hami destek olacagina köstek oluyo, böyle demeclerle Trabzonsporun marka degeri düsüyo farkinda degil. Destek olacaksan yardimda bulun, sagda solda demecler verme, hic kimseye faydasi yok tam aksine dahada cok zarar veriyo...
LA-ZO 3 yıl önce
HAMI... SIMDI NAPALIM GÖMELIM MI TRABZONSPORU NE DERSIN????????
m a 3 yıl önce
kasımpasa ve antalyadan tarıhı farkı yerken, bu takımın basında sen vardın......
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Konuşuyo
Xenos 3 yıl önce
Bi git hami
erman 3 yıl önce
bak şu konuşana gamlı baykuş
bi sus 3 yıl önce
seni biliyoruz
Ts 61 3 yıl önce
Boş boş demeçler verme sayın bombacı hami kardeşim. Senide gördük!
Erhan 3 yıl önce
At bakalım galede yaşar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@