"Trabzonspor'un hali içler acısı"

Trabzonspor'un eski teknik direktörü ve eski futbolcusu Hami Mandıralı açıklamalarda bulundu.

"Trabzonspor'un hali içler acısı"
Esenler Belediyesi'nin düzenlediği "Spor Söyleşileri"nde, Trabzonspor'un efsane futbolcularından Hami Mandıralı, öğrencilerle buluştu. Esenler Spor Kompleksi’nde öğrencilerle bir araya gelen Mandıralı, hayata ve futbola dair tecrübelerini gençlerle paylaştı. Mandıralı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladığı söyleşide, Trabzonspor’un şu anki durumunda başarısızlığın kaçınılmaz olduğunu söyledi.

"Trabzonspor'un hali içler acısı"

Trabzonspor’un durumunun iyi olmadığıın aktaran Mandıralı, şu ifadeleri kullandı:

"Trabzonspor’un şimdiki haline bakıldığı zaman harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı. Taraftarlar çok mutsuz ama bir tepki de göstermiyorlar. Biz bir maçımızda ilk yarıda altı gol atmıştık, 6-0 öndeydik, ikinci yarıda gol atmadık diye bize her şeyi söyleyen bir taraftar vardı. Şimdi Trabzonspor dört beş tane gol yediği zaman taraftar sesini çıkarmıyor. Trabzonspor’un şu an ligde durumu ortada, şampiyon olma gibi bir şans yok. Bireysel bakıldığında iyi bir kadroya sahip ama ekip olarak iyi çalıştırılmamış bir kadro olduğunu görüyoruz. Ekiptekilerin birbirine sevgi ve saygısı yok, iyi durumda değiliz Trabzonspor olarak."

Gençlere öncelikle hedeflerini belirlemeleri ve sonra da bu hedeflerin peşinde koşmaları gerektiğini hatırlatan Mandıralı, öğrencilerin sorularını cevapladıktan sonra formalarını imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan
Cihan - 7 ay Önce

Hami destek olacagina köstek oluyo, böyle demeclerle Trabzonsporun marka degeri düsüyo farkinda degil. Destek olacaksan yardimda bulun, sagda solda demecler verme, hic kimseye faydasi yok tam aksine dahada cok zarar veriyo...

LA-ZO
LA-ZO @Cihan - 7 ay Önce

HAMI... SIMDI NAPALIM GÖMELIM MI TRABZONSPORU NE DERSIN????????

m a
m a - 7 ay Önce

kasımpasa ve antalyadan tarıhı farkı yerken, bu takımın basında sen vardın......

Süleyman Özmen
Süleyman Özmen - 7 ay Önce

Konuşuyo

Xenos
Xenos - 7 ay Önce

Bi git hami

erman
erman - 7 ay Önce

bak şu konuşana gamlı baykuş

bi sus
bi sus - 7 ay Önce

seni biliyoruz

Ts 61
Ts 61 - 7 ay Önce

Boş boş demeçler verme sayın bombacı hami kardeşim. Senide gördük!

Erhan
Erhan - 7 ay Önce

At bakalım galede yaşar


banner426

banner421