Trabzonspor'un gri forması tarihe geçti

Daha önce hiçbir forma bu kadar ilgi görmemişti. Trabzonspor'un gri formasını tüm dünya tanıdı

Trabzonspor 22.07.2019, 08:58
Trabzonspor'un gri forması tarihe geçti

Trabzonspor'un resmi sosyal medya hesabından paylaşılan ve şu ana kadar yaklaşık 6.5 milyon kişinin izlediği filmi, Barcelonalı futbolcu Gerard Pique gibi ünlü futbolcuların yanı sıra çok sayıda kişinin dikkatini çekti.

Tüm bunların yanı sıra yeni forma bir gün içerisinde tam 15 bin adet satıldı ve tarihe geçti. Kulüp tarihinde en kısa sürede en çok satılan forma unvanını aldı. #Keşanchallenge adı altında Trabzon’un önde gelen isimleri binlerce forma alarak, taraftara hediye etti.

Öte yandan siyasetçilerin, ünlülerin ve futbolcuların aldıkları toplu formaların 15 bin rakamına dahil olmadığı öğrenildi.

Yorumlar (10)
ayhan61 1 yıl önce
Sanırım sadece gri forma Ağustos sonuna kadar tek başına 100 bin satış yakalayacak. Böyle olursa çok büyük bir rakam.
Maydin 1 yıl önce
Forma gerçekten süper. TS nin satış pazarlama görevlisi kimdir bilmiyorum ama bunu fırsata çevirip Trabzon daki bütün iş adamlarını dolaşıp bu formanın satışını yapması lazım..
ayhan61 1 yıl önce
Asıl iş adamları bunu fırsata çevirip, bu formaları alıp, kendi reklamlarını yapabilirler. TS kimsenin kapısında dolaşıp, forma satışı yapmaz..
Erhan 1 yıl önce
Dün ben de internetten satın aldım,230tl,kargo ücretsiz...
Semih Atik 1 yıl önce
Kendime de oğluma da alacağım
TS Almanya 1 yıl önce
Eylülde Trabzondayim hem Bordo Mavi Hemde Gri Formayi alacam ve bi Maca gidecem INSALLAH
Emrah usta 1 yıl önce
Bende aldim bugun kendime.sahane forma.gururla giydim gezdim hemen aldigim.avmnin icinde
GKMN 1 yıl önce
İNSALLAH daha iyi rakamlara ulaşır türkiye tarihindeki forma satış rekorunu kırar bir nebzede takıma faydası olur bu durumun
ilginç 1 yıl önce
neyse trabzonsporumuz adına sevindim, ben bu tasarımı pek tutmadım. onun yerine başka tekstil ürünleri aldım, her sene bir şekilde ürün alıyorum ts clubdan. artık benim neslim de bir şampiyonluk görsün, hafızalardan silindi kupalı trabzon kadrosu. 2010 gibi de çaldırmayalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@