7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'un genç ismine talip var!

Boluspor, Trabzonspor'dan Batuhan Kör’ün Peşinde.

Trabzonspor 02.07.2022, 16:52
Trabzonspor'un genç ismine talip var!

Transfer çalışmalarını hızla sürdüren Boluspor transfer komitesi Trabzonsporlu golcü oyuncu Batuhan Kör ile anlaşma aşamasına geldi.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor'da yıldızı parlayan genç oyuncu devre arasında Trabzonspor'a transfer olmuştu. Batuhan'a karadeniz ekibi kendisinden kulüp bulmasını istemişti. Batuhan Kör'ü kiralık olarakta göndermeyi düşünen Trabzonspor'un genç oyuncunun birden çok talibi olsada, daha çok maç oynaması için Boluspor'un ilk tercih olarak göze çarptığı belirtildi.

21 yaşındaki Batuhan Kör'ün geçen sezon 5, önceki sezon 11 golü bulunuyor. Batuhan 21 yaş altı milli takımda da görev yaptı.

(Bolu Gündem)


Yorumlar (2)
Erdem 1 ay önce
Rezerv ligi kurma fikri bizimdi ve kabul oldu, o zaman niye veriyoruz ki ama 25 maçda 60 dk görev alsa 1.500 dk eder. Bu süreden az olmamak kaydı ile FORMA GARANTİSİ versinler birde masrafları bölüşelim alsınlar. Eğer verdileri sözü tutmazlarsa, futbolcu sakatlanırsa kiralama ücreti+futbolcu yıllık ücret yani maaşı dahil tüm masrafları kiralayan takım karşılasın. Yani yapılan anlaşma bize de bir fayda sağlamalı.
paul 1 ay önce
hoş yatırım olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@