7m


7m

hyundai

Trabzonspor'un eski yöneticisi Hamsik transferini riskli buldu

Eski yöneticiden Trabzonspor'un eski transferi için "Riskli" mesajı geldi.

Trabzonspor 08.06.2021, 22:40
Trabzonspor'un eski yöneticisi Hamsik transferini riskli buldu

Trabzonspor, Marek Hamsik transferini bu akşam saatlerinde duyurdu.

Açıklanan transfer sonrası Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda "Hamsik, üç sene önceki performansını gösterirse ligi sallar. Ama riskli transfer. Transferlerin tecrübelerine ve yaşlarına bakılırsa Trabzonspor için bütün konsantrasyon bu seneye yönelik." ifadelerini kullandı. 

Aydın'ın bu mesajına Celil Hekimoğlu'ndan yanıt geçikmedi.

Hekimoğlu ise "Transferler direkt şampiyonluk hedeflendiğini gösteriyor. Tecrübeli hoca ve oyuncularla hedefe gidilecek. Umarım başarırız olmazsa fatura biraz can sıkıcı olacak. Bu riske değermi bence değer." cvabını verdi. 

Bir taraftarın "Trabzonspor bu riske daha önce de girdi ve bedeli ağır oldu. Neye göre tekrar bu riske girmesini söyleyebiliyorsunuz?" sorusuna ise Hekimoğlu "Bu şehir bir şampiyonluğu haketmiyormu. Risk almadan başaramazsınız. Ayrıca belliki muhtemel gelecek bonservis bedeli harcanıyor. Yani ekstra borçlanılmıyor." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (17)
adnan 1 yıl önce
hayirli olsun marka degeri reklami yeter yonetim iy is cikardi kalitesi zaten ispatlamis ts ye cok sey katar
Erdem 1 yıl önce
Risk olmayan transfer yok bizim gol kralımız Sörloth, Almanya da hayal kırıklığı. Muriç te farklı değildir herhalde. 1 sene takip edilen yani statta canlı izlenen, izleme komitesinin uygun gördüğü daha genç yaşta daha çok transfer görmek isterim takımda. Sürekli menajer transferi yapılmasına karşıyım. Fakat şu var ki gelen oyuncu kim olursa olsun asıl mesele oyuncudan verim almaktır. Velev ki yeni transferlerimiz bize faydalı olmadılar diyelim moral bozmaya gerek yok eğer kadro korunursa eski kadromuz gayet güzel önemli olan bu saatten sonra 2 iyi forvet bulup kadroyu korumak olmalı. Sonrası evet işin ekstrası olur.
emre 1 yıl önce
Gençler biraz sakin olun kötü düşünmeyin kulübe biraz destek verin bu işleri yapmak kolay değil ha avcı geçen sene savunma yaparak oynattı takımı ama kadro gereği öle oldu ulan takımda golcü vardı be djaniny Afobe? İki tane çöp futbolcu koita bile daha iyidir onlardan bu sene görceğiniz siz trabzonu böyle giderse bu transferlerle görürsünuz ne olur demedi demeyin
ozgur ata 1 yıl önce
transfer politikamiz gayet basarili, aynen devam
Lazz 1 yıl önce
Bu adam gercekten futbolcu.Sakatlik promlemi yok.Ligi sallar.Cok iyi teansfer Yönetime tebrikler.Son onyilin eniyi transferi.Tebrikler.
Lâedrî 61 1 yıl önce
Avcı'nın savunma ağırlıklı korkak futboluyla şampiyon olabilecek miyiz, asıl muamma bu!
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Uşaklar size cevap yazmaktan bıktım. işine bak hemşerum... Tam destek, hep destek, seninki KÖSTEK
KALYONCU 1 yıl önce
Abdullah Avcı bu kulübün Ocağına İncir Ağacı dikmiştir burası İstanbul değil harcanan paraların geri dönüşümü olmalı yaşlı futbolcu kulübü batırır çünkü satışı yok
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Aleyküm Selam... Hemşerum her şey satış değil. Kafanı değiştir. Bak Ayhan Alptekin ne diyor: Baharda filizlenur çayların yaprakları... Haydeee
Tslee 1 yıl önce
Ugurcan zaten satilacak bu kesin. + 20 milyonluk teklif gelirse Ugurcan gider. Ona güvenerek yapiliyor herhalde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@