7m

7m

hyundai

Trabzonspor'un eski yıldızı Okay Yokuşlu Galatasaray'a mı gidiyor? Açıklama geldi!

OKay Yokuşlu'nun menajer Batur Altıparmak özel açıklamalar yaptı.

Trabzonspor 09.01.2020, 19:27
Trabzonspor'un eski yıldızı Okay Yokuşlu Galatasaray'a mı gidiyor? Açıklama geldi!

Türkiye’de ve Avrupa’da forma giyen yıldız Türk futbolcuların menajerliğini üstlenen Batur Altıparmak, temsilciliğini yaptığı oyuncularla ilgili flaş açıklamalar yaptı. Okay Yokuşlu, Galatasaray’a transfer olacak mı?  Batur Altıparmak, bu soruya yanıt verdi.

Batur Altıparmak: "Okay işi bırakmadı ve formayı aldı" dedi. Altıparmak açıklamalarına şöyle devam etti:

Hem Okay hem de Enes evlendi. Enes, düğününü devre arasında Belçika’da yaptı. İki futbolcuya da evlilik uğurlu geldi diyebilirim. Balık hafızalı bir toplumuz. Okay, Haziran ayında ciddi bir sakatlık yaşadı. Başlangıçta oynayamadı. Hazır olmadığı için zaman zaman oynadı, zaman zaman oynamadı. Yeni bir hoca geldi ve farklı tercihlerde bulundu. Okay bu işi bırakmadı. Forma girdi ve daha sonra formayı da aldı. Duygusal bazı hareketler de yaptı. Yurt dışında sosyal medya çok fazla dikkate alınmadı için atlattık bu konuyu. Bu işte iletişim çok önemli. Fevri hareketler sebebiyle gidip oturup konuşmak daha doğru.

Batur Altıparmak: "Celta Vigo Okay'ı bırakmak istemiyor, Okay da mutlu"

Bana gelen herhangi bir teklif yok. Durumunu soran kulüpler oldu. Celta Vigo onu bırakmak istemedi. Olumsuz cevap verdik. Bütün kulüplere aynı şeyi söyledik. Celta Vigo onu bırakmak istemiyor, Okay da orada mutlu. Okay da EURO 2020’de başarılı olmak istiyor. Yurt dışında 38 hafta var. Her oyuncu 38 maçta oynayacak diye bir kaide yok. 3-5 maç oynamayınca dedikodu çıkıyor. Dedikoduların önüne geçmek gerek. Ama gazeteler de her gün haber üretmek için iddialar ortaya atıyor. Okay, önce Celta’yı düzlüğe çıkarmak için uğraş verecek. Sonra EURO 2020…

(Ajansspor)


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@