Trabzonspor'un eski hocasından Sosa açıklaması

Giray Bulak'tan Sosa açıklaması geldi.

Trabzonspor 20.08.2020, 16:41 20.08.2020, 16:43
Trabzonspor'un eski hocasından Sosa açıklaması

Teknik direktör Giray Bulak, Fenerbahçe'nin yeni transferi Jose Sosa hakkında konuştu.

Bir dönem Trabzonspor'u çalıştıran deneyimli teknik direktör Giray Bulak, bordo mavili takımın gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Bulak, Trabzonspor'la sözleşme uzatmayan ve Fenerbahçe'ye transfer olan Arjantinli yıldız Jose Sosa hakkında konuştu.

Giray Bulak, "Trabzonspor'dan her transfer dönemi ayrılan futbolcular olmuştur. Trabzonspor, giden oyuncuların boşluğu hemen doldurabilir. Trabzonspor'un futbolcu yetiştirmeyle ilgili bir problemi yok, altyapı çok iyi bir şekilde işliyor. Jose Sosa keşke Trabzonspor'da futbolu bıraksaydı fakat olmadı. Sosa, Trabzonspor'un kaptanıydı ve Trabzon'la özdeşleşmişti, futbolu Trabzonspor'da bırakmasını isterdim. Fenerbahçe'nin şu ana kadar yaptığı en iyi transfer Sosa." dedi.

(Radyospor)

Yorumlar (25)
Osman Şanver 5 ay önce
Sosa nın gidişi bir kayıp değildir.Trabzonspor el freninden kurtulmuştur.Saha içini hep beraber görüyorduk. Saha dışında da iyi bir kaptan olsaydı 35 yaşında Trabzonspor’un teklifine evet derdi.
Gittiği yerde bulursa Mehmet Ekiciye selam söyleşin.
Oktay 5 ay önce
Amma büyüttünüz bu Sosa'yı.Onun yüzünden Abdülkadir Parmak 2 kişilik koşuyor ve Efor sarfediyordu.Sosa Efendi Ense yapıyor,eleştirilen bizim Parmak oluyordu.Ortasaha şimdi daha dinamik hale geldi.Flavio'da Takıma katılırsa,Parmak ve Trondsen ile büyük işler çıkarırlar.
Mehmet batman 5 ay önce
Para için takımı bırakıp başka bir takıma gidiyorsa karakter meselesi . Öyle karakterli insanlar ts de futbolu birakmasinlar. Adamın parasimi yok 7 ceddine yetecek parayı kazanmış hala para para diyorsa defolup gitsin.super ligdeki her futbolcu trilyonluk torunlarına yetecek paraları var el insaf ya asgari ücretin belli olduğu ülkede bu kadar paragöz olmayın.alip verdiğiniz tüm paraların hesabını ödeyeceğiniz günü unutmayın.iyi akşamlar
Mardinli Trabzonspor taraftarı 5 ay önce
Kaybeden kendisi ayrıca Fenerbahçe hayır görmeyecek sakatlıklar ve huzursuzluklar olacak.
zübük 5 ay önce
adam 2 sene istanbul'da, sosyal bir şehirde yaşayacak. başkasının imkanı olsa bedava gider istanbul'da yaşamaya. gidin trabzon'u sadece arp turistlere göre yatırım yapan, bayındır hale getirenlere çemkirin. sahilde oturup bira içmeye, eğlenmeye yer yok be. ancak çay çekirdek..ne eğlence ama...
Serko61 5 ay önce
Oturup agliyalimmi giden gider kalan sağlar bizimdir..
Görünen köy. 5 ay önce
Kemik yaşı 39 çıkma durumu yüksek, imza atamadan futbolu noktalayabilir.
H.TAFLAN 5 ay önce
sende futbolcudan anlamıyorsun sayın Bulak sosanın yaşı kaç oldu ayrıca onun mevkiinde adam yok.sahada kaç dakika koro kor mücadele etti yada kaç top çaldı 36 yaşında adam 4 çakar bir yakar gibi bizim için gitmesi iyi oldu.o kadar paralar veremeyiz dengeyi bozamayız o kadar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@