"Trabzonspor'un en az yarısı Trabzonlu olmalı"

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kemal Denizci değerlendirmede bulundu

Trabzonspor 25.03.2019, 17:02
"Trabzonspor'un en az yarısı Trabzonlu olmalı"

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kemal Denizci, bordo-mavili ekibin en az yarısının Trabzonlu oyunculardan oluşması gerektiğini belirtti.

Bordo-mavililerin eski futbolcularından Denizci, Trabzonspor dergisindeki röportajında, yönetimin öze dönüş hamlesi başlattığını aktararak, "Formasını kim giyerse giysin, Trabzonspor sahadaysa her zaman umut vardır ancak olması gereken takımın en az yarısının Trabzonlu oyunculardan oluşmasıdır. Kendi insanımıza inanmamız, güvenmemiz gerekir. Çok uzun zamandır ihmal ettiğimiz yetenekli çocuklarımıza el atan ve öze dönüş hamlesini başlatan yönetimi de kutlamak gerekir." değerlendirmesinde bulundu.

Zamanında kendilerinin de verilen şansı iyi değerlendirdiğini kaydeden Denizci, "Nasıl ki bizler verilen şansları iyi kullanıp bize güvenenleri mahcup etmediysek, inanıyorum ki bunu yapabilecek çok sayıda genç bu şehirde mevcuttur. Yeter ki şans verilip makul bir süre sabredilsin." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
yasar 2 yıl önce
Düz mantığı artık bırakmak lazım, yetenekli ise hepsi Trabzonlu olsun, ayrıca gençlerden faydalanılmak isteniyorsa yabancıların iyi olacak.
Türker 2 yıl önce
Hiç alakası yok.Nice büyük oyuncular gönül verdi bu takıma,hicbiride trabzonlu degildi.Hepside başarılı oldu.Burak,umut,onur,gökdeniz,yattara,ünal ve dahası...Doğduğun değil,doyduğun yerdir.Saygılar...
Hakan 2 yıl önce
Üzülerek yaziyorum ki aynı düşüncede degilim sizin suanki zaman çok farklı ali kemal denizcinin zamanı olsaydı hakverirdim biz trabzonlu oyuncuları da gördük aykut zeki mustafa caner leninin yeğeni
61 ts 61 2 yıl önce
Ne alakası var trabzonlu olmasına gerek yok yetenekli olsun saygılı olsun yeter.şu yapilabilir yetenekli genç oyuncular alt yapıya alınıp yetiştirilebilir..
Genç hocam. 2 yıl önce
Bırak bu mantığ artık. Senin nesil ve kafadaki siyasilerde, Trabzonu olsun diye bürokrat harcıyor yada bazı işeyaramaz yalakaları bürokrat atıyor. önce insan ve devletçi olsun.. Kul hakkı nedir bilsinler..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@