Trabzonspor'un çubuklu forması ne zaman geliyor?

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp forma satışları ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 27.07.2017, 11:54 27.07.2017, 12:04
Trabzonspor'un çubuklu forması ne zaman geliyor?

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, forma satışlarıyla ilgili hiçbir sorun olmadığını, satışların oldukça iyi seyrettiğini söyledi.


Alp, son günlerde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada, yeni sezon forma satışlarıyla ilgili birtakım spekülatif haber ve açıklamalar yer aldığını belirtti.

Gelişmeleri kendilerinin de takip ettiğini vurgulayan Alp, "Son derece olumlu bir havada geçen forma satışlarımızla ilgili bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada bu olumlu havayı bozmaya yönelik birtakım açıklamaları üzülerek takip ediyoruz. Kasıtlı olduğu aşikar bu tarz yaklaşımların artık demode olduğu, kabul görmediği ve asla amacına ulaşamayacağı ortadadır. Bu tarz işlerin içerisinde olan arkadaşlara tavsiyem, bu alışkanlıklarından bir an önce kurtulmalarıdır." dedi.

"SATIŞLARIMIZA UZUN YILLARDAN SONRA İLK DEFA SEZON ÖNCESİ BAŞLAYABİLDİK"

Başkan yardımcısı Alp, "Forma satışlarımızla ilgili hiçbir sorun olmadığı gibi, tersine satışlarımız oldukça iyi seyretmekte." ifadesini kullanarak, şunları aktardı:

"Satışlarımıza uzun yıllardan sonra ilk defa sezon öncesi başlayabildik. Satışa çıktığımız beyaz ve parçalı formalarımıza taraftarlarımız büyük ilgi gösterdi. Çok kısa zaman içerisinde de efsanenin ruhunu taşıyan çubuklu formalarımız mağazalarımızdaki yerini alacak. Geçtiğimiz yıldan itibaren kararlılıkla yürüttüğümüz yapılanma ve dönüşüm çalışmaları özellikle bayilerimiz kanadında birtakım sorunların varlığını ortaya çıkarmıştır. Bayilik şartlarımızı henüz tamamlayamamış bazı bayilerimizin yaşadığı ürün temini sorunları 'forma yok' gibi bir algıya yol açmıştır. Oysa ki formalarımız tüm TS Club mağazalarımızda ve bayilik koşullarını yerine getirmiş tüm bayilerimizde yeteri miktarda mevcuttur. Eksiklikleri olan bayilerimizin de bu eksikliklerinin en kısa zamanda giderilmesine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir."

Bu tarz spekülatif haberlere itibar edilmemesi gerektiğine dikkati çeken Alp, formalara gösterilen ilgi dolayısıyla bordo-mavili taraftarlara teşekkür etti.
 
Yorumlar (9)
ts store 3 yıl önce
ts store çalışanlarına acilen eğitim verilmeli. bu personelle satışlar düşer haberiniz olsun.
LeoTS 3 yıl önce
Satışların neresi gayet iyi ? Fenerbahçe formaları 109.90 bizim formalarımız 159.90 ? Bu farkın sebebi nedir yani? Trabzon insanı cefakardır ama parasının da düşmanı değildir !
tolga61 3 yıl önce
fenerbahçe forması 109 değil, 169 tl ve bizim formalarımız 159 tl..
Hakan S. 3 yıl önce
160 lira, asgari ücretin 1400 lira olduğu ortamda çok yüksek bir rakam. Fiyatları makul yapın herkes formasını alıp sırtına geçirsin.
xxxx 3 yıl önce
Bu formoya para verilmez.Bedava verseler giyilmez.Kardeşim bizim formamamız ÇUBUKLU KOYU BORDO AÇIK MAVİ dir.Gerisi yalan
selim 3 yıl önce
160 lirayı cok gören kişiler her kimse gitsn feneri tutsun. bu sezon formalar cok guzel kesınlıkle alınmalıdır.
hakan 3 yıl önce
tuzun kuru tabi lambacı mısın tarikatçı mısın para bol tabi 3 kuruş için sabahtan akşama çalışan insanın ne çektiğini nereden bileceksin madem uygun al da taraftara dağıt sevaba girersin
Musti 3 yıl önce
Yapilanma ve dönüsüm calismalarina lütfen tsclub websitesinin yenilenmesini de dahil edin.
Online shop yenilenmesi elzem, simdiki kullanici dostu degil.
Bedava Online shop sablonlari bile bundan daha güzel.
Formalar güzel, cubukluyu bekliyorum.
Hasan 3 yıl önce
Fenzrin formasi o fiyat ogrende gel kardes. O belki gecen sezonun formasidir. Bizimkinden pahali. Gs ninkide iki kati hemen hemen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@