alexa metrics

banner536

Trabzonspor'un borcu ne kadar? KAP'a bildirildi

Dört büyük kulübün borçları artmaya devam ediyor. Borsaya açık olan dört kulüp borçlarını duyurdu. İşte Trabzonspor ve diğerlerinin son durumu

Trabzonspor 10.08.2021, 13:47 10.08.2021, 13:57
Trabzonspor'un borcu ne kadar? KAP'a bildirildi

Süper Lig'in köklü kulüpleri Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahç ve Beşiktaş'ın 31 Mayıs 2021 tarihi itibariyle olan borçları KAP'a bildirildi.

Türk futbolunda "Dört büyükler" olarak adlandırılan Trabzonspor, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın borçları katlanarak artmaya devam ediyor. Trabzonspor'un toplam borcu 1 milyar 441 milyon lira olarak açıklandı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamalara göre 31 Mayıs 2021 itibarıyla 4 kulübün toplam borcu 17,38 milyar liraya ulaştı.

FENERBAHÇE ZİRVEDE

KAP’ta yer alan bildirimlere göre 5 milyar 960 milyon lirayla en borçlu kulüp Fenerbahçe.

Sarı-Lacivertli kulübün şirket borcu 3 milyar 740 milyon, dernek borcu ise 2 milyar 220 milyon lira.

BEŞİKTAŞ'IN BORCU 5,47 MİLYAR LİRA

Fenerbahçe’yi, 5 milyar 474 milyon liralık borçla Beşiktaş takip ediyor.

Siyah-beyazlıların 3 milyar 868 milyon liralık şirket, 1 milyar 606 milyon liralık da dernek borcu bulunuyor.

GALATASARAY 3. SIRADA

Galatasaray’ın toplam borç miktarı 4,51 milyar lira.

Sarı-Kırmızılı ekibin şirket hanesinde 3 milyar 27 milyon lira, dernek hanesinde ise 1 milyar 484 milyon lira borç mevcut.

TRABZONSPOR'UN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜĞÜ 1,44 MİLYAR LİRA

İstanbul’un üç kulübüne oranla Trabzonspor’un daha az borcu bulunuyor.

Şirket ve bağlı tüm ortakların hesabını tek kalemde paylaşan bordo-mavili kulübün toplam yükümlülüğü 1 milyar 441 milyon lira.


Yorumlar (11)
Sedat 6 ay önce
Ahmet agaoglundan başka si olsaydı .2,500 milyardan aşağı olmazdı .
Bordo 6 ay önce
Ağaoğlu kulübü rayına aldı , eğer kurumlar mhk tff şike ile ts dan şampiyonluk çalmazsa bu sezon şampiyon olursa hernekadar direkt katılma avrıpa rezili gs yın yüzünden ş.ligi katılımı elemeli duruma geldiyse de ts ş.ligşne katıldığı zaman bu açığı kapatır fakat mevcut şike yapısını mhk tff yi aşması şart ts.
Ercan Arslan 6 ay önce
Borç dağları aşmış hepsi transfere para saçmaya devam ediyor. Devletin bu işe dur demesi lazım. Bu harcanan ve özellikle de yabancıya gidip yurtdışına kaçan parayı hiç kimse düşünmüyor. Neymiş yabancı kıstlanırsa yerlinin fiyatı artarmış. Verme o kadar para, sen de yetiştir derler adama (kim diyecek, hepsi sınır kalksın diyor)
Yerli oyuncu bir araba dışında tüm yatırımını Türkiyede yapıyor. Yabancı oyuncu kira verse, tatile bile gitse kulüp parası ile olur bunlar ve kuruş yatırımı olmaz.
Seyircinin çoğu transfer manyağı. Tribüne oynayacak yönetim de onların istediğini yapıyor nasılsa !!
avanoz 6 ay önce
eyyyyy başkan artık alma yabancı gençlere alt yapıya yatırım
Erdem 6 ay önce
Acıyı yerken iyide çıkışı kötü derler ya, bizim transferlerde böyle, oh ne güzel Cornelius geldi de şampiyonlar ligine katılamazsak bu gelirler ile bu oyuncuların parası dönmez. Sonra 5 e aldığın adamı 1e 2 ye satarız yazık olur. Bu sene rest çektik artık ok yaydan çıktı başarı şart. Beşiktaş 2 kupayı aldığı gibi bizimde kupaları almamız gerek yoksa Ahmet Başkan görevi devir aldığı miktarda yine aynı miktarda borç bırakmış olur. Yazık olur.
SALİH 6 ay önce
HA BABAM DE BABAM YİYİN BAKALIM. HARCADINIZ DA NE OLDU SIFIR
Tarzan Rıfkı 6 ay önce
Bu borç bitmez, hala ihtiyar topçulara dünyanın parasını verdiler.
ts61 6 ay önce
şu borcu bitiremedik o kadar iş adamı var . 10 tanesi toplansa verir. Trabzonsporun adına kullanmaya gelince iyi Kulup parayı da geri versin belli aralıklarla faiz vermeyiz en azından
Emin kır 6 ay önce
Ağaoğlu seçimi düşünerek bu sene yaptığı harcamalarla Trabzonspor’un borcunu ödenemeyecek duruma getirdi.Yazık kişisel çıkarlar yüzünden koca takımı mahvediyorlar.
Hakan Demir 6 ay önce
Iki Kere şampiyon olsun birde uğurcani satsin borç biter
halil bilgin 6 ay önce
Borcu ikiye katlamışlar... Bir de borç yarıya indi diye MASAL anlatıyordu...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@