banner536

banner526

banner513

Trabzonspor'un başvurusunun ayrıntıları ortaya çıktı! Yanıt bekleniyor

Trabzonspor "TFF içerisinde bir yapılanma mı var?, Hakemler etki altına alınıyor mu? Kurullarla bazı kulüp başkanlarının ilişkileri var mı?" sorularına yanıt bekliyor.

Trabzonspor 26.06.2020, 11:51
Trabzonspor'un başvurusunun ayrıntıları ortaya çıktı! Yanıt bekleniyor

Trabzonspor, son günlerde yaşanan olaylar sonrası Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurarak, bazı sorulara yanıt aramak için harekete geçmişti. Bordo-mavililerin bu başvurusunun detayları ortaya çıktı.

Trabzonspor, son günlerde gündeme gelen iddialarla ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na resmi bir yazı ile başvurarak, "TFF içerisinde bir yapılanma mı var?, Hakemler etki altına alınıyor mu? Kurullarla bazı kulüp başkanlarının ilişkileri var mı?" sorularını sorarak, bu konuların araştırılmasını talep etti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarının ardından harekete geçen kulübün TFF'ye yaptığı yazılı başvuruda Trabzon'da yer alan gazetelerin manşetleri, Trabzon Barosu'nun Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve birçok kişi hakkında yaptığı suç duyurusu da ek olarak yer aldı. Kulübün yaptığı başvurunun ana maddelerinden birinin Türkiye Futbol Federasyonu'nun tüm kurularında farklı kulüp başkanlarının etkisinin olduğu ve hakem atamaları başta olmak üzere alınan kararlarda, bu kulüp başkanlarının etkisinin olup olmadığının araştırılmasının yer aldığı bildirildi.

Ahmet Ağaoğlu: Yarışa devam edeceğiz
Karadeniz ekibinin yaptığı başvurunun dikkat çekici maddelerinden bir tanesi de 40'ın üzerinde hakemin maç yönetme hakkının bulunduğu Süper Lig'de neden sürekli olarak aynı hakemlerin bazı takımların maçlarında görevlendirildiği konusu... Bordo-mavili kulüp başvurusunda hangi hakemlerin hangi maçlarda daha çok görevlendirildiğine de yer verdi. Başvurunun diğer önemli maddelerinden bir tanesi de MHK, Tahkim, Disiplin, Gözlemciler ve Temsilciler Kurulu gibi konumlarda görev yapan kişilerin kulüp başkanları ile ticari ilişkilerinin bulunup bulunmadığının araştırılması yer alıyor. Bordo-mavili kulübün yaptığı yazılı başvuruyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'nun henüz Trabzonspor'a bir dönüş yapmadığı bildirildi.
.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (11)
bayburtlu 2 hafta önce
Hiç bişey çıkmaz. 2010-11 Sezonunda yapılan şikeyi evrendeki mahkemelerin tamamı kabul etmişti ama sonuç ne oldu koca bir hiç. O yüzden buradan bişey çıkmaz.
Mehmet 2 hafta önce
Sokaktan gecen birine sorsanız Gümüşdağ der. 2010-11 sezonunda bu adam kilit isimdi bunu unutamayız 20 yıldır her taşın altından bu çıkıyor veya çıkar. Her yol onda var, tabi yol verenler de belli.
Turgay 2 hafta önce
Yanlış hedef o sadece mayın eşeği. A.Yıldrım şampiyonluk sözünü yerine getiremeyeceğini anlayınca şikeye başvurmuştu. Trabzonspor şampiyon olursa en az 3 sene kimseye kaptırmaz bundan da en fazla Ali Koç etkilenir. Zaten 2 senedir takım yerlerde sürünüyor gelecek sene de şampiyon olamazsa ne başkanlık kalır ne başka bir şey.
Bordo 2 hafta önce
Bozacının şahidi şıracı olur bu başvuru...zaten 9 ,10 hakem tüm sezon boyunca başakşehir maçlarını yönetiyor bu tesadüf mü kargalar güler buna bu düpedüz lig dizaynıdır...ligi manüpile eden bilgi kayıt doküman ses vb ne varsa direk uefa ya 2011 e ek belge olarak da başvuru yapılıp,uefa ve fifa ya ülke de futbol düzeni 2011 de böyleydi 2020 de de böyle bu şeklinde...ligi manipüle eden kişilere göre olan bu rezalet sistem de şaibe şike teşvik olmaması olabilir mi diye inceleme isyecek yönetim uefa ve fifadan...
Kazım Berkay 2 hafta önce
Hiç bir şey değişmez. Yönetenler dürüst olmadığı sürece biri gider diğeri gelir. Balık baştan kokar tam bize uygun söylenmiş.
Her şeye karışanlar bu duruma karışmıyor gözüküyorlar. Nasıl iş anlamak mümkün değil. Biz konuşuruz Göksel hiç konuşmuyor, inanılmayacak suçlamaların hiç birine cevap bile vermiyor. Atı almış gibi gözüküyor.
dry 2 hafta önce
gümüşdağın telefon görüşmeleri incelensin
Süleyman Fatsalı 2 hafta önce
Ulusoyu tff başkanı yaptırmayıp futbolu Gümüşdağın emrine verenler kendine adalet ararken bir kesime yapılan adaletsizliklerin öncüsü oluyorsa bu ülkede yazıklar olsun der o toplumu derk ederim.
Ben bu ülkede siyahimiyim, yayır değilim ama o zihniyet müslümanlık madkesiyle gezen zihniyet, Allaha havale ediyorum .
Bakıldığında üç kuruşluk insanların yaptığını içine yediren bir kısım millet topluluğu, sadece konuşur ve gerisi yok.
Gümüşdağın ne olduğu yıllardır görünüyor ama arkası sağlam olduğundan kar topu gibi büyüyerek gidiyor, zavallılar veya kül bırakmayanlarda izliyor.
Ben en yakın zamanda Gümüşdağın üyesi olduğu AKP üyeliğinden istifa edeceğim, ülkede halkı için kurulmuş parti zaten yok...
Lanetliyorum, lanetim bu düzeni yürütenlerin üzerinde olsun.
Zaten müslümanım deyipte müslümanlığa inananlar bu tür işlere girmezler..Yeter artık cıkartın müslümanlık MASKELERİNİZİ
Cemal 2 hafta önce
ulusoy mu? hani şu GSye en parlak dönemlerini yaşatırken Trabzonsporu sürekli doğratan haluk ulusoy???? Allah akıl versin
Osman Karaduman 2 hafta önce
Bu sene o sene olmasın
Bu ligi bir daha izlemem.
Hüseyin 2 hafta önce
TFF , bizim yöneticilere ceza vererek dönüş yapmış olacak. TFF ne yaptığını gayet iyi biliyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@