Trabzonspor'un Basel maçı biletleri satışta

Basel Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkarıldı

Trabzonspor 04.12.2019, 18:01
Trabzonspor'un Basel maçı biletleri satışta

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda deplasmanda oynayacağı Basel maçı misafir tribün biletleri, e-bilet.trabzonspor.org.tr adresi üzerinden satışa sunuldu. Misafir tribün bilet fiyatları 165 TL (25€ - 30$) olarak belirlendi.

Sınırlı sayıda olan müsabaka biletlerinin satışı, ‪9 Aralık 2019 Pazartesi günü 23.59’a kadar devam edecek.

Toplu bilet satışı gerçekleştirilmeyecek, bir kişi sadece bir adet bilet satın alabilecektir. Ayrıca taraftarların bilet satışı için e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinde yer alan tüm bilgileri (Ad – Soyadı, Doğum Yeri ve Tarihi, Uyruk ve TC Kimlik No) eksiksiz olarak doldurması gerekiyor. Eksik veya hatalı bilgi içeren formlar otomatik olarak reddedilecek, bilet satışı gerçekleştirilemeyecek.

Misafir takım tribünü biletleri için e-bilet.trabzonspor.org.tr haricinde bilet satışı yapılmayacak, nakit karşılığı elden bilet satışı gerçekleştirilmeyecek. Taraftarlar internet üzerinden satın aldığı biletini, müsabaka günü İsviçre saatine göre 12:00 – 18:00 saatleri arasında e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinde belirtilen Basel St. Jakob-Park Stadyumu misafir tribünü 2 numaralı bilet gişesinden, e-mail adresine gönderilen belgeyle birlikte kimliklerini ibraz etmek suretiyle alacaklar.

Buna göre taraftarlar e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinde daha sonra belirtilecek olan saat aralığında, Basel - İsviçre adresinde toplanarak toplu olarak karşılaşmanın oynanacağı St. Jakob-Park Stadyumu’na gidecek.

Yapılan açıklamada ayrıca dikakt edilmesi gereken kuralları şu şekilde sıraladı;

- Müsabakayı izlemek isteyen taraftarlar maç günü pasaportlarını kesinlikle yanlarında bulundurmak zorundadır.

- Taraftarlar güvenlik gerekçesiyle stadyuma toplu halde, mümkünse otobüs ile gelmeleri gerekmektedir.

- Stadyuma meşale, maytap vb. yanıcı/patlayıcı madde sokulması ve bu maddelerin stadyumda kullanılması kesinlikle yasaktır. UEFA’da bulunan daha önceki maçlardan mevcut dosyalar nedeniyle böyle bir durum tekrarlandığında kulüp saha kapatmaya kadar varabilecek yaptırımlarla karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca İsviçre kanunları ve spor mevzuatına göre bu tür maddelerin stada sokulması yasak olduğundan, bu ihlali gerçekleştiren kişiler adli bir yaptırımla karşı karşıya kalabilecektir.

- Herhangi bir siyasi, ırkçı, ayrımcı mesaj içeren pankart, bayrak vs. stadyuma sokulması, tribünde açılması kesinlikle yasaktır. Böyle bir olay yaşanması durumunda kulüp UEFA tarafından cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalacak ve bu ihlali gerçekleştiren kişiler hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Yorumlar (1)
Trabzonspor 61 1 yıl önce
Ne işimiz var Avrupa da bizim işimiz lig

Gelişmelerden Haberdar Olun

@