banner526

banner535

Trabzonspor'un Avrupa cezası kalkacak mı? Kritik duruşma bugün

Trabzonspor Hukuk Kurulu, Avrupa’dan bir yıl men cezasının kalkacağından emin.

Trabzonspor 16.07.2020, 08:32
Trabzonspor'un Avrupa cezası kalkacak mı? Kritik duruşma bugün

Trabzonspor'un CAS davası bugün yapılacak. Kovid 19 nedeni İle görüşme video konferans yardımıyla yapılacak. 2016'da FFP anlaşması yapan Trabzonspor'un, 2019'a ait mali tablolarda yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle 3 Haziran 2020'de Trabzonspor'un Avrupa'dan bir yıl men edilmesine karar verildi.

Trabzonspor, hazırladığı güçlü bir savunmayla CAS'a başvuruldu. Aynı sebeplerle 2 men edilen Manchester City'nin cezasının kaldırılması umutları artırdı, Trabzonspor Hukuk Kurulu, "Cezamız kalkacak" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
bayburtlu 3 hafta önce
Ceza kalksa ne olur kalkmasa ne olur. Bu takımın taraftarı büyük bir hevesle şampiyonluk bekliyordu. Tüm heveslerimiz yerle bir oldu. Her on senede bir gelen şampiyonluk şansını yine tepmeyi becerdiler. Artık ne haliniz varsa görün yeter üzüldüğümüz.
yasar 3 hafta önce
kalkacak inşAllah , yıkılmamak lazım, herşeye rağmen 2.olan da şampiyonlar ligine gidebiliyor, takımın hoca ve kadro darlığı sorunu vardı , 3-4 transferle bu takım 3-4 yıl daha şampiyonlupa oynar. (toplama transfer değil ama)
Turkoglu Turk. 3 hafta önce
insAllah gelecek 3-5 yil avrupa goremeyiz insAllahhhhh
ZAZA 3 hafta önce
KALKSA NE OLACAK TÜRKİYE TARİHDE HANGİ TAKIM 2.OLUP DA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GRUPLARA KALABİLMİŞ Kİ ? UEFA DA GURUPLARA KALIRIZ EN FAZLA ONA DA NE KADAR DEĞER VERDİKLERİNİ GÖSTERDİLER BU SENE .
Hasan 3 hafta önce
Kıyamet koparmaya gerek yok. Takımın eksikleri net belli. Güzel birşey daha söyleyeyim İmtakımları seneye de farklı olmaz deniz bitti. Yeter ki bir yine üstten bir el değmesin lige. Demem o ki karamsar olmayın değerli arkadaşlar. Aksi olursa 2010-2011 ve daha önce ki yıllar gibi olur. Emin olun yönetim çok iyi ve herşeyi daha net görüyor. Yönetim tecrübesizdi. Dahası en az 15 takım Trabzonsporun şampiyon olmasını istemiyordu yattılar Halkekmekspora. Seneye böyle olmaz. Yönetim Anadolu ile dostluğu pekiştirmeli bence
İsmail kır 3 hafta önce
Biz zaten şampiyon olmayarak istemeyerek en büyük cezayı aldık artık ceza alsak ne olur almazsak ne olur.
Hakan 3 hafta önce
Ceza kalkar da, milyonların sönen hayallerini, Trabzonsporun geleceğini kim kaldıracak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@