banner556

Trabzonspor'un Akyazı sponsoru neden resmi olarak açıklanamıyor?

Bordo mavililerin maç başına ödediği rakam dudak uçuklatırken sponsorun resmi olarak açıklanmamasının da nedeni belli oldu.

Trabzonspor 16.02.2017, 11:40 16.02.2017, 12:16
Trabzonspor'un Akyazı sponsoru neden resmi olarak açıklanamıyor?
HABER61 Spor Servisi

Trabzonspor,  ikinci yarıda Akyazı'daki yeni stadına geçiş yaparken Başkan Muharrem Usta stat sponsorunun Medical Park olduğunu ve artık stadın isminin Medical Park Arena olduğunu açıklamıştı. Ancak sponsorun Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirilmemesi soru işaretlerine neden olmuştu. Yaşananların perde arkası ortaya çıktı.

Haber61 Spor Servisi'nin edindiği bilgiye göre; Trabzonspor hala stadı Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nden devralamadığı için Medical Park ile yapılan sponsorluk anlaşması Kamu Aydınlatma Platformu'na bildirilemiyor. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken, devralma işlemi henüz bitmediğinden bordo mavililerin statda maçları oynayabilmek için kira ödemeye devam ettiği bildirildi. Kira bedelinin ise maç başına 120 Bin TL olduğu ifade edildi.

(Kaynak gösterilmeden kullanılamaz)
Yorumlar (6)
EMİR. 4 yıl önce
AKYAZIYA MADEM KİRA ÖDENECEKTİ ,, AVNİ AKARİ NEDEN VERDİLER NE İŞ BU?
EMİR. 4 yıl önce
KENDİ SDATINI VER, GİT AKYAZIYA AYLIK KİRA ÖDE,BU AKIL İŞİMİDİR, KİMİN OYUNU BU?
CENK YILDIZ 4 yıl önce
HEP DALAVERE
ahmet albayrak 4 yıl önce
iide nıye avnıakerde oynamıyorsunuz.bu kadar para odemek içinmi aceletten son mac dediniz avnı akeri kapadınız.vay beeee
Miroğlu 4 yıl önce
Stadyum mart ayında devredilecek trabzonspor'a o süre içerisinde kira alınacak,tabi kira alınması doğru değil ama artık herkes alıştı 15 yıldır,peşkeş,rüşvet,adamcılığa..
Cenk 4 yıl önce
Dalavere hepsi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@