banner372

Trabzonspor UEFA'ya ek savunma yapacak

Trabzonspor'un umudu ihtar

Trabzonspor UEFA'ya ek savunma yapacak
banner432

Haber61 Spor Servisi

UEFA, Trabzonspor'u FFP konusunda 2016'da yaptığı anlaşmaya uymadığını ve bir üst kurula sevkettiğini açıklamasının ardından Trabzonspor ek savunma yapacak.

Yönetimden edinilen bilgilere göre olayın 2016'da gerçekleşmesi nedeniyle geriye dönük olarak yapılacak çok fazla hamle bulunmuyor. Bu noktada yönetimin ek savunma yaptıktan sonra UEFA'dan ihtarla kurtulmayı umduğunu aksi takdirde Avrupa'dan men cezasının kapıda olduğu kaydedildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
TS
TS - 3 gün Önce

Ah ulan sahte kabadayı Hacıosmanoğlu ardından kendi şirketlerini ön plana çıkarmaya çalışan usta hırsız klübün anasını ağlattınız Allah sizi bildiği gibi yapsın

emrah
emrah @TS - 2 gün Önce

bu takıma aziz yıldırım başkan olsaydı muharrem den daha az zarar verirdi bunu samimi olarak söylüyorum

Akın
Akın - 3 gün Önce

Bu kulübe bunu yaşatanların Allah belasını versin

yilmaz topal
yilmaz topal - 3 gün Önce

Avrupa ve transfer yasagi pek onemli degil Avrupa sampiyonu olacak halimiz yok yeterki puan silme almayalim

Muhibbi
Muhibbi @yilmaz topal - 3 gün Önce

ne önemli senin için dostum kavrayamadım da

Hasan
Hasan - 3 gün Önce

İho ustsa suçlu. Bankalarda en az onlar kadar suçlu. Geliri 130 milyon olan kulübe 300-500 milyon borcu banka hangi talimatla vermiş.
Şu aşamada taraftarın kenetlenip sahiplenmesi şart. Demokrasilerde suç işleyen cezasını çeker. Borç veren, borç parayı yok eden kulübün kasasına koymak zorunda.

kadim güçlü
kadim güçlü @Hasan - 2 gün Önce

Bankaların asıl görevi de bu değil mi zaten? Yıllarca kulüplerin içlerini boşalttılar, geleceklerine el koydular. Şimdi birçok kulübün görünmeyen sahipleri bankalardır arkadaşlar.

Doktor TS
Doktor TS - 3 gün Önce

Çok kötü bi haber. Abdülkadir Ömür ile Yusuf Yazıcı'yı da satın da Trabzonspor komple bitsin benim için.. Belki böylesi daha iyi olur..

Hasan
Hasan - 3 gün Önce

Trabzonspor gibi büyük bir markanın sıradan adamlara teslim edilmesi çok acı. Daha acı veren durum kulübü batıran adamların utanmadan kongrelere gelip ayar vermeye çalışmalarıdır. İHO, GALATASARAYLI Burak GÜRDAL ve USTA bayramınız kutlu olsun. Burak GÜRADAL kulüpte görev aldığında İstanbulda GALATASARAYLILAR bayram ilan ettiler.

Cemil Berk
Cemil Berk - 3 gün Önce

Arkadaş usta ve sonraki dönemleri nereden tutsan elinde kalıyor. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle etsin

Hasan
Hasan - 3 gün Önce

Asıl soru kulübün geliri 130 taşınmazları da milyarlık borç teminatına yetmezken, bol kesen bu kredileri bankalar nege dayanarak vermiş akıl karı değil.
Bu borcu kim kefil olmuşsa o ödesin. Kur farkı kulübü vurdu. Mevcut borçların üstüne Kucka, Burak, Sosa, Onur gibi oyuncuların gelecekteki alacakları da eklenince patladı kulüp. Borç yapılıken kur 1.8 idi. Hali hazırda 6 lira dolar. 1.5 milyar lira borç ödenen beşyüz milyon borca rağmen. Akıl verenler bu meblağı saysın bakslım. Günah, yazık, hukuken de suç


SIRADAKİ HABER

banner393