7m


7m

hyundai

Trabzonspor'u böyle değerlendirdi: Kabus gibi!

Spor yazarı Şansal Büyüka'dan Trabzonspor değerlendirmesi.

Trabzonspor 16.09.2020, 19:34
Trabzonspor'u böyle değerlendirdi: Kabus gibi!

Spor yazarı Şansal Büyüka Trabzonspor'u değerlendirdi. Büyüka Trabzonpor'u kurulduğu günden beri takip ettiğini belirterek "ilk kez büyük bir maçı pozisyona girmeden bitirdiler" ifadesini kullandı.

Büyüka "Trabzonspor’u kurulduğu günden beri izlerim. Hayal kırıklıklarıyla kapanan sezonlar dahil, ilk defa bir büyük maçı pozisyona girmeden bitirdiğini gördüm. Kabus gibi...Trabzonspor maç kaybeder... Ama enerjisini, coşkusunu, saha içi kimliğini bu kadar kaybeder mi?

Sörloth’un yokluğu ağır darbe... Ama Trabzonspor forması giymeye layık görülmüş oyuncuların bu kadar silik kalmaya ne hakları var?Flavio ilk maçı için hayal kırıklığı... Yaptığı penaltı ya da kırmızı kartı ile ilgili değil, oyunun hiçbir dakikasında sahaya ağırlığını ve yeteneklerini koyamadığı için...Geçen sezonun son maçlarına bakıyorum, bu sezonun ilk maçına bakıyorum, tribünlerde seyirci yoksa, sahada Trabzonspor takımı yok.

Yarım pozisyona bile giremediğin bir maçın sonucunu “basit penaltı” diye özetlersen, futbol kamuoyunu değil, kendini kandırırsın.Trabzonspor, Sosa’sız, Novak’sız, Sörloth’suz kadrosuyla geçen yılı çok özler." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (28)
nadi61 2 yıl önce
seninde 2010-2011 sezonunda nekadar yanli bir yayin yaptigini biliyoruz..hasta fenerlisin sen trabzonsporu yorumlamak sana kalmamis..
SEFA 2 yıl önce
AYIPTIR KÜNADIR YAPMA NADİR 61
Güven 2 yıl önce
Sana kalmadi Trabzonspor u yorumlamak bu durum hosunuza giderdir sikeci pislikler
Cabir 2 yıl önce
Sen kendi takımına şikebahcene bak
Şike bahcenin kabuslarını cabuk unuttunuz sizin kadar pislik sizin kadar aşalık olmadık cok şükür
M. FATİH 2 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor...
İsmail kır 2 yıl önce
Trabzonsporun kötü olmasını bekleyen leş kargalarınının gözünü oymak gerekiyor ayağımız takılsın düşelim diye nasıl çırpınıyprsunuz kanal müdürü olduğun grupta hakemler bizi doğrarken Neden bu kadar kolay yazmadın neden bu kadar çabuk ekranlara taşımadın geçin bunları KRAL ÇIPLAK Allah Trabzonsporun halkını yiyen kimse Allah belasını versin
sefa tekin. 2 yıl önce
Yüzde yüz haklı. bu sene bizi işkence bekliyor gibi.
Taraftar 2 yıl önce
Ve bu sene böyle gececek ahmet agaoluna duyrulue
Doktor 2 yıl önce
1996 2004 2011 ve 2020 hep şerefli ikincilik sonrası kayıp 8-10 yıl
2030 a kadar birşey beklemeyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@