Trabzonspor transfer için İstanbul'da kritik zirve

Trabzonspor'da takıma 4 gün izin veren teknik direktör Abdullah Avcı, transfer görüşmelerini yakından takip etmek için İstanbul’a geçti. Avcı süreçte aktif olarak rol alacak.

Trabzonspor 30.04.2021, 08:15
Trabzonspor transfer için İstanbul'da kritik zirve

.Trabzonspor'da transfer çalışmaları ligin bitimine sayılı günler kala oldukça hareketlendi.

Bordo-mavili takımda Başkan Ahmet Ağaoğlu, iki oyuncuyla anlaştıklarını ikisinde de önemli mesafe kat ettiklerini belirtirken, toplamda yapılacak transfer sayısının en az 8 olması bekleniyor. Daha önce prensip anlaşmasına varılan Koita ve Bruno Peres için sezonun sona ermesi beklenirken, diğer transferlerin tamamlanması için de yoğun temaslar devam ediyor.

Bu doğrultuda teknik direktör Abdullah Avcı, İstanbul'da yöneticilerle bir araya gelecek. Burada görüşmelerde bizzat rol alacak olan Avcı'nın oyuncularla direkt olarak iletişime geçeceği ve hedefler konusunda onları ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Erdem 5 ay önce
Çok güzel, sonra ben almadım sorunu ortadan kalkacak inşAllah. Bu arada Parmak, Ekuban ve Nwakaeme li bir gelecek sezon beklentim var. Adam döke döke gitmenin bize faydası olmaz. Şuan ki kadrodan maksimum verim alınmalı.
Oflu 5 ay önce
Koita kötü bir futbolcu.
halil bilgin 5 ay önce
Transfer sayısı EN AZ 8 mi... Bu da demek oluyor gelecek yıl... Yeni bir takımız adaptasyon dönemi yaşıyoruz SAFSATALARIna bir kılıf...
Ercan 5 ay önce
8 oyuncu mu ? Şakadır umarım.
Hakan 5 ay önce
Antalya’da in amilton mutlaka alınmalı.
halil bilgin 5 ay önce
Bu kulüp 2. ERSUN YANAL VAKASI yaşıyor...
KABUS 5 ay önce
Daum gelsin daummmm ....bu kabus bitsin AVCUYLA
Tosun 5 ay önce
Sağ beki sol beki bilmemde Nwakame nin canı isterse top oynaması artık kabak tadı verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@