7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor tarihinin en kötüsü!

Trabzonspor, 7. haftalar itibarıyla tarihinin en kötü dönemini yaşıyor.

Trabzonspor 01.11.2020, 10:37
Trabzonspor tarihinin en kötüsü!

Ligde geride kalan 7 haftalık bölümde 1 galibiyet 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 5 puan toplayabilen Trabzonspor, 7. haftalar itibarıyla tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor.

İlk kez 1974-75 sezonunda Türkiye’nin en üst ligi olan şu anki adıyla Süper Lig’e ayak basan Bordo-Mavililer, söz konusu periyotta 1 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 yenilgi almıştı. 3 puanlı sistem öncesinde dahi Fırtına’nın bundan daha başarısız bir sezon başlangıcı bulunmuyor. Bu sezon sadece Yeni Malatyaspor'u yenen Trabzonspor, 7 haftada 14 gol yedi ve 9 gol attı. Hanesine 5 puan yazdırabildi.


Yorumlar (13)
Ertan 2 yıl önce
Yemin ederim Hayatımda ilk defa 2 haftadır puan tablosunda Trabzonspor’un yerine ve puanına bakmadım.Baksam yine tansiyonum çıkacak ve soluğu hastanede alacağım.Utanın biraz utanın...
kümeye 2 yıl önce
öyle deme hacı ben eğleniyorum. bir zamanlar trabzonspor vardı, devrimci, baş kaldıran, asi, biyat etmeyen. o zamanlar hem taraftardım hem üzülürdüm. şimdki satıcı biyatspora zerre acımam. amatöre kadar yolu var. rezil ettiler bizi. kim üzerine alınırsa alınsın fark etmez, içerden satılmış bir kulüp şimdiki.
ERAY ARSLAN 2 yıl önce
Trabzonspor deneme tahtası değildir, bir spor kulübüdür. Taraftarlar Trabzonspor'a sahip çıkmalı
Nadi61 2 yıl önce
Buraya yaziyorum ömürle ugurcani yedek oynadin bu takim ilk 4girer yine..
Atıs serbest 2 yıl önce
Yanlış yazdın galiba geleceği parlak iki oyuncuyu oynatmayacaksın. Heralde elinde ronaldo monaldo gibi alternatiflerin var.
TS 2 yıl önce
Yönetim vasat düşününce,vasat altı transfer olunca , ts u siyasilermi yönetiyor kim yönetiyor belli değil, iyi giden şampiyonluga oynayan takım td ünal ı gönderince, O zaman bugünleri yazdık fal bakmadık kahin değiliz sadece biten bir takımı şahlandırmış ünalın gidişi ts için iyi olmayacağını ego şu yüksek yönetime buradan yazdık bugünleri ama dinlemediler bu sarmala kendileride girdi.çıkış yolu ünal karamandır nasıl gs işler kötü gittiğinde terim gel bjk da sergen fb aykut ts da o vasif da şenol sonrası ünal dır yönetim.
alpnuhoglu 2 yıl önce
Başarısız olan yönetimin de değişme zamanı yaklaşıyor. Bu yılı çıkarmaları çok zor.
Kocaeli Spor 2 yıl önce
Doğan Erdoğan gitmesi
Kamil ahmet tin kalması akıl tutulması
BenDeniz 2 yıl önce
Ağaoğlu Başkan olduğunda kendisine inancım vardı. Trabzonsporun ekonomisini iyi yönetir başarılı olur diyordum maalesef yanılmışım.
2019-20 Sezonunda şampiyonluğumuzun nasıl gittiğine TFF ve tetikçi hakemleri darbe vurdu diyelim! o futbolcu kadrosunu neden dağıttı anlamış değilim? Futbolda başarı gelmezse futbolcu kadrosunun maliyeti dibe vurur şu anda olduğu gibi. Demekki Ağaoğlu futbol ekonomisinden anlamıyor küçüldükçe hedeflerden uzaklaşan Trabzonspor yazık!
İstanbulda yaşayan Trabzonsporlu olarak bizi rezil ettiniz!!
Görünen köy. 2 yıl önce
Şu an en büyük sıkıntıyı yine Sn. Ağaoğlu çekiyor! Hoca olarak da Ünal, hoca TS u yeni bir takım ruhu kazandırmadaki motivasyonu inkar edilemez! Şu an gönderilen yabancı hocamızın gelişi tamamen o günün şartlarına bağlansa da yeni sezona beraber girilmesi yönetim tercihidir. Takımın bazı oyuncuları beraber onaylanarak alınmış, ancak sezona hazırlık aşamasının belli nedenlerden dolayı sıkıntılı geçtiği oynanan oyundan ve saha sonuçlarından anlaşılmaktadır! Maliyeti azaltmak için en uygun yöntem hocalardan başlanması en bilinen yöndem olduğundan tercih edildi! Şu an yine de Ünal hocanın gelmesini isterim ancak bu yönetim zamanında olmayacağı hislerim yoğunlukta! Tamer hocaya inanmak isterim ancak çok zor dönemde gelecek! Hoca bu kaostan takımı yukarılara taşımak onun için gelecek adına olumlu bir kariyer olarak hanesine yazılacak gibi! O da bu göreve sırf ekonomik gözle bakmamalı! Belki de o armayla geçmişinde yaşayamadığı başarı hikayesini aynı ruh ve aidiyet duygusunu bir nebze de olsa hissederek takıma yansıtmasını görmek ister! Bu hislerin camiaya ve kendisine neler katacağını gördüğüne inanıyorum! Bir taraftar olarak şu sıralar hafta sonlarının camiamıza ıztırap verdiğini düşünüyorum!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@