Trabzonspor sponsorluk anlaşmasını yeniledi

Trabzonspor ile Ali Osman Ulusoy şirketi arasındaki anlaşma yenilendi.

Trabzonspor 25.07.2020, 12:49
Trabzonspor sponsorluk anlaşmasını yeniledi

Trabzonspor ile Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu arasındaki ulaşım sponsorluk sözleşmesi yenilendi.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy’u ziyaret etti. Ziyarette, Mercedes-Benz Hassoy Motorlu Vasıtalar Genel Müdürü Selim Saral ve Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Grup Başkanı Murat Seymen de hazır bulundu. Sağıroğlu ve Ulusoy, A Takım futbolcularının ulaşımına yönelik sponsorluk sözleşmesinin yenilenmesi konusunda anlaşmaya vardı.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu yaptığı açıklamada, “Öncelikle Trabzonsporumuzun kurucu başkanı, bu güzide şirketi kurarak hayat veren, Türkiye’de büyük bir marka haline getiren Sayın Ali Osman Ulusoy’u bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Ulusoy ailesi her zaman Trabzonsporumuzun yanında durarak desteklerini esirgemediler. Hülya Ulusoy hanımefendiye kulübümüz ve camiamız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hülya Ulusoy ise kuruluşundan bugüne Trabzonspor’un yücelmesi için çaba gösteren bir ailenin ferdi olmaktan ve Trabzonspor’a katkı sağlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu desteğinden dolayı Hülya Ulusoy’a teşekkür ederek adının yazılı olduğu formamızı hediye etti.

Yorumlar (4)
222 3 ay önce
disiplinli rakibi iyi tahlil eden alman hoca lazım.yerliyle bu iş olmuyor anlaşıldı
Bordo 3 ay önce
TS un td de avcı şota sumudica biri ile anlaşması , sezonu çöpe atması olur,dışardan telkinle ve basının gazıyla avcı seçimi ts un sezonu çöp olur...gidersin şenol hocaya mt ile ts u çalıştırmasını istersin olursa olur veya ünal ile konuş olmadı alman veya italyan td bulursun..
ALBAYRAK 3 ay önce
Sevgili haber61 ziyaretcileri
Ben 45 yasindayim trabzonluyum avrupada yasiyorum alman futbol takimlarini takip ederim bilgim coktur,görünüsüm trabzonlulara degil italyanlara benziyorum trabzonspor teknik direktör icin adayligimi acikliyorum ayligim 10 bin euro ve kalacak bir ev de istiyorum sartim havuzlu olmasidir lütfen beni arasin bulsun ts yönetimi..görevime basin toplantisi yaparak baslamak istiyorum..saygilar sevgiler..ben gelirsen sampionlar ligi finalini söz veriyorum..tskler büyük ts camiasi..kazandigim parayla trabzona plaj yaptiracagim..
Remzi 3 ay önce
Sponsir deyince aklıma setircisi, ürün satışı vs. olmamasına rağmen Başakşehire gönüllü sponsor olan koca koca firmalar geliyor.. sahi bu dev firmaların başakşegire sponsor olmasını kim rica etmiş olabilir..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@