Trabzonspor sağbek Mehmet Yılmaz'ı takip ediyor

Manisa FK Başkanı Aktan futbolcuları Mehmet ile Trabzonspor'un ilgilendiini söyledi.

Trabzonspor 14.04.2021, 16:49
Trabzonspor sağbek Mehmet Yılmaz'ı takip ediyor

Listesine yerli ve yabancı birçok ismi ekleyen Trabzonspor geçtiğimiz hafta Manisa FK ile 1. Lig'e yükselme sevinci yaşayan Mehmet Yılmaz'ı takibe aldı. Yılmaz'ı ayrıca Süper Lig takımlarından Alanyaspor da izliyor.

Başkan Trabzonspor'u doğruladı

Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan, Mehmet Yılmaz için Trabzonspor'un ilgisinin olduğunu doğruladı  ve şu ifadeleri kullandı "Mehmet Yılmaz takımımızın en eski futbolcularından birisi. Sezon öncesinde de Süper Lig'den teklifler olmasına rağmen burada kaldı ve şampiyon kadroda yer aldı. Mehmet için bizim de kulağımıza Trabzonspor'un ilgilendiği bilgisi dolaylı yollardan geldi."

Radyospor

25  yaşındaki Mehmet Yılmaz Samsun doğumlu. Sağbek olarak forma giyen Mehmet'in sözleşmesi 2023'te sona erecek.

Trabzonspor sağbek Mehmet Yılmaz'ı takip ediyorTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
halil bilgin 6 ay önce
Pereira yı gönderirken SERKAN ASAN için NUTUKlar atılıyordu... NE oldu çocuk bi anda futbolu mu unuttu... Pereira nın arkasında bu sezon yedek oynatılsaydı her maç bu çocuk bu kadar çabuk harcanmazdı... Bu durum AVCI ya eksi yazar...
Mantıklı 6 ay önce
Ayneeen !! Yaa, zaten parasını alıyordu, koy bir kenara, ister oynat ister oynatma. Sanki parasını sen verecektin Hoca. Yoksa, “bu şimdi bize, ailesi ile falan yemeğe gelmek ister, masaya üç tane fazla tabak koymak zorunda kalırız” diye mi korktun ?
Görünen köy. 6 ay önce
TS Kulübü açıklamadıktan sonra sporcu isimlerinin hükmü yok! Zaten kulüp başkanı bu konuda medyayı isimler üzerinden uyardı! Paylaşımlar oyuncunun kulübünden geliyorsa kendilerince pazarlama uğraşı olup gayet normaldir! Ancak bizim medyanın spor sayfa köşelerine daha gerçek haberler yerleştirmelerini beklerdik!
Yusuf 6 ay önce
2. Kamil Ahmet vakası. Kamilin sözleşmesini uzatın bunu alana kadar
Grknkrkmz 6 ay önce
Bu taha erdem cevahiroğlu neden hala yukarıya motive edilmiyor. Biz bu gençleri neden bu kadar basit harcar olduk
Kocaeli Spor 6 ay önce
Bırakın yurt dışından yaşlı pili bitmiş şımarık adam almayı ligleri izi iyice tarayın vardır illa birileri.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@