Trabzonspor Onur'u KAP'a bildirdi

Trabzonspor Onur ile ilgili KAP bildirimi yaptı.

Trabzonspor Onur'u KAP'a bildirdi

Advertisement Advertisement

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor, Onur Recep Kıvrak'ın sözleşmesinin feshedildiğini KAP'a bildirdi.

Bordo mavili Kulüpten Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a yaptığı bildirimde şu ifadelere yer verdi;

"Şirketimiz ile Onur Recep Kıvrak arasındaki 01.06.2016 başlangıç 31.05.2020 bitiş tarihli Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi, tahakkuk etmiş alacakların yapılandırılması suretiyle karşılıklı olarak feshedilmiştir."

Öte yandan Trabzonspor resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada "Onur Recep Kıvrak ile sözleşmemiz karşılıklı olarak sonlandırılmıştır. Kendisine geçmiş dönem alacaklarının bir kısmı ödenmiş ve geri kalan bölümü yapılandırılmış olup, oyuncunun sözleşmeden kaynaklanan gelecek dönem alacaklarına ilişkin kulübümüzden hiçbir talebi olmamıştır. Onur Recep Kıvrak’a bugüne kadar kulübümüze verdiği emeklerden dolayı teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz." denildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 19:57

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZayeraliTs
ZayeraliTs - 4 ay Önce

Kibrin sonunun varacağı nokta. Özür dilemek insanı alçaltmaz aksine yükseltirdi çokmu zordu bir özür. Kendini takımdan üstün gördün sen kaybettin Trabzonum pek birşey kaybetmez zira gençlerimize şans doğdu

Yilmaz Baltas
Yilmaz Baltas - 4 ay Önce

Çok yazık oldu böyle bitmemesi gerekirdi. Trabzonspora gelmiş en iyi kaleciydi.

Semih 61
Semih 61 - 4 ay Önce

Sevinsen mi üzülsen mi anlamadim

Onurlu
Onurlu - 4 ay Önce

Başkan adamsan kuçka yı da gönder hiçbir işe yaramayan bankamatik topçusu İbonizi de gönder ha bir de burak kadar olamadı diyen o taraflara yandaş medyaya bir çift lafım var onur kaplan yaptı yapacağını yine 1.500.000 $’ı almadı

Firat
Firat - 4 ay Önce

Adamları kimse almak istemedi, elimizde kaldı, hem para verdik hem sözleşmeleri feshi ettik. Yazık oldu Trabzon'a

Alper akaydın
Alper akaydın - 4 ay Önce

Hani tüm alacaklarını istiyordu ey yönetim adami maaşindan dolayı yediniz helal olsun size

Kocaeli
Kocaeli @Alper akaydın - 4 ay Önce

Yönetim doğru olanı yaptı, kaç yıldır milli takıma bile secilmiyordu,yönetim kadro dışı bıraktı birtane bile taliplisi çıkmadı sen ne anlatıyorsun.

Batuhan
Batuhan - 4 ay Önce

Bravooo yönetim...! Onur vermiş olduğu emeklere tşk ediyorlarmış..!ben onuru kınıyorum uzlaştığı için...! Önümüzdeki 1,5 yılıN dahil parasını almadığı için..bugun 3 milyon Euro’yu bulup yatıramayan yönetim Onur’un heykelini diksin Trabzon meydanına...Aykut Demir Özer hurmacı gibi yapmalıydı Burak cebinden para verip BJK göndereceksin:) Onur gibi bi kaleciyi satamayacaksın Trabzon yönetiminin haLI Budur..! Bunlar Yusuf’u abduşude cebinden para vererek gönderir :)))

Emrah Değermenci
Emrah Değermenci @Batuhan - 4 ay Önce

Arkadaşlar siz futbol fakiri misiniz. Adam 11 yılda ne kadar alacağı varsa aldı . 1 TL bırakmadı . Giderken kulübe 1 Tl bonservis ücreti kazandırmadı. Oynamadığı oynasaydı kazanacağı gelecek zaman ile alakalı parasını bırakmış diyorsunuz çok yanlış. Daha parasını hak etmemiş.Profesyonel futbolcu parasını aldı gitti bu kadar. Siz ay başında ayrıldığınız iş yerinden ay bittikten sonra alacağınız paranız ile alakalı maaşımı almadım diyebilir misiniz?

tursun
tursun @Batuhan - 4 ay Önce

no mat no beyin

Yakup
Yakup - 4 ay Önce

Her fesihte zarar. Herhangi bir indirim yapılmadan nasıl fesih yapılıyor. Onura bence ihtiyaç vardı. Şimdi giderler kalecilikten anlamayan yaşlı Tolgayı alırlar. Bonservisi elinde Onur her takıma gider.

Kocaeli
Kocaeli @Yakup - 4 ay Önce

Hadi iyi bir takım Onur,u alsında bizde görelim.


banner426

banner204