7m

7m

hyundai

Trabzonspor Medel'e çare arıyor

Bordo mavili takımda engel ekonomi

Trabzonspor 20.07.2017, 11:51 20.07.2017, 18:26
Trabzonspor Medel'e çare arıyor
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken uzun süredir gündemde olan isimlerden Gary Medel'de yeni gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavililer transferi için Inter'le anlaşma sağladığı Gary Medel ile yaptığı görüşmeler sonucunda büyük oranda anlaşma sağladı. Şilili futbolcuyu kadroya katmaya yakın olan Fırtına'da yine en büyük engelin ekonomi olduğu bildirildi. 

Trabzonspor rakamlar konusunda Medel ile anlaşma sağlasa da kulübün maliyeti karşılayamadığı ve arayışa girdiği öğrenildi. Başkan Muharrem Usta'nın Burak Yılmaz için yaptığı sponsor görüşmeleri gibi Medel için de sponsor arayışına gireceği belirtildi.

Yorumlar (16)
Fatih Aydın 5 yıl önce
Muharrem Usta ve yönetimi göreve gelirken Trabzonspor'un ekonomik durumunun kadar kötü olduğu belliydi ve onlar bunu bilerek görevi aldılar ama yine de biliyor olmalarına rağmen "50.yılda şampiyonluk"gibi ütopik bir hedef koydular bu da doğal olarak traftarı beklenti içine soktu.Halbu ki "Birinci hedefimiz şampiyonluk değil,biz tüm mesaimizi batma noktasına gelmiş Trabzonspor ekonomisini düzeltmeye harcayacağız" deselerdi kimse bir şey demezdi.Burada maalesef yönetimin bile bile lades olma durumu sözkonusu.Ey yönetim;takımı şampiyonluğa taşıyacak takviyeleri bozuk ekonomik yapın yüzünden yapamayacağın ayan beyan belliyken neden insanlara 50.yılda şampiyonluk vaadinde bulunursun ki.Hadi şimdi ayıklasınlar bakalım taraftarlar başlarında ki saçı yönetim de pirincin taşını.
murat 5 yıl önce
celil hekimoğlu bu vaatle yola çıktı hayal satmadı alt yapıyı ön planda tutacağını ve borçları azaltmaya çalışacağını söyledi ama yeni nesil delege ustanın yalanlarının peşinden gitti kulübü uçuruma sürükledi
Taraftar 5 yıl önce
Peki Yarım Saatlik Yola Maça Gidecekken 20 Dakikalık Mesafede Konaklama Yapıp Parayı Ödememek Kimin Suçu ?
ercan 5 yıl önce
Kısmen haklısın da fırıncıya, lokantacıya, havayoluna i bakkala olan borçları da bilmiyorlardı ve bunun için bile onca icra takibi ile yüz yüze kaldılar beyler. IHO dan enkaz ötesi bir takım aldılar ve biraz da kendi beceriksizlik biraz da döviz kuru etkisi ile tablo daha da kötüleşti. Herkes tek yanlı sallıyor . Lütfen dikkat edelim..
Kağan Kuzeykan 5 yıl önce
BU DURUMA ANADOLU'DA AYRANI YOK İÇMEYE DİYORLAR.O ZAMAN MEDYAYI VE TARAFTARI NEDEN OYALIYORSUN EY YÖNETİM.
fanatik 5 yıl önce
para yok trasferde yok gözünüz aydın taraftarlar
Osay61 5 yıl önce
Mesele verilecek parayla Sosa yı alın bu takımın gol üretme problemi var.
Doğrucu 5 yıl önce
Nazla gelecek i...neyi getirmeyin lütfen
Yusuf61 5 yıl önce
Alabiliyosaniz bi stoper ve yinealabiliyosaniz forvet alın yeter yoksa oyuncuya para odeyemiyceksiniz bu durum transferden daha önemli para almayan oyuncu oynamiyor gitmeyi kolluyor bedava gidiyor sonra
Can 5 yıl önce
Hastaneleri ipotek ver ozaman
Taraftar 5 yıl önce
Aynen öyle kaan kardes. Yani anlamiyorum bu taraftari niye umutlandiriyorsunuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@