Trabzonspor maçı öncesinde Galatasaray'dan hakem açıklaması!

Galatasaray şimdiden harekete geçti... Sarı kırmızılılar Trabzonspor maçı öncesinde hakemi baskı altına alabilmek adına açıklama yayınladı

Trabzonspor 19.04.2021, 21:24
Trabzonspor maçı öncesinde Galatasaray'dan hakem açıklaması!

Süper Lig'in 36. haftasında Trabzonspor'un konuk olacağı Galatasaray, resmi sitesinden yayınladığı açıklamayla hakem Mete Kalkavan'a ve Merkez Hakem Kurulu'nu baskı altına almaya çalıştı.

Sarı-kırmızılılar, hakem Mete Kalkavan'ın Galatasaray Kulübü'yle problemi olduğunu söyleyerek Trabzonspor maçına atanmasının hatada ısrar olduğunu vurguladı.

İşte Galatasaray'ın açıklaması;

Galatasaray Spor Kulübü olarak defalarca söylediğimiz gibi rakiplerimiz dâhil futbolun tüm paydaşlarıyla adalet, dürüstlük, eşitlik ve sportmenlik çerçevesinde bir yarış arzu etmekteyiz.

Son dönemlerde olduğu gibi bu sezonda da Galatasaray’a karşı uygulanan çifte standart içeren hakem kararlarının yanı sıra, Galatasaray adıyla kronik problemi olan Mete Kalkavan’ın bu maça atanması kelimenin tam anlamıyla “hatada ısrar ediyoruz” anlamını taşımaktadır.

Hakem Mete Kalkavan’ı, Merkez Hakem Kurulu ve bütün unsurları, Türk futbolu adına uyarmaya devam ediyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor KulübüTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
MK 6 ay önce
Bu Galatasaray, Fenerbahce ,Beşiktaş Trabzonsporun yerinde olsa ne yapardı çok merak ediyorum.???!!!
Alperen 60.61 6 ay önce
Bu ist.yalakalarının işi gücü bizans oyunları.
Kürtünlü 6 ay önce
Tencere tava aynı hava. Trabzon ayak oyunları bırakıp kütür kütür futbol oynamalı. Birde Allah aşkına şu Uğurcan penaltı çalıştırın. G. Saray başında penaltı olur demedi demeyin.
TS 6 ay önce
Yaw bu hakemler nasıl ts alehine bu kadar rahat penaltı veriyor vb, ts karamürsel sepeti değil, bin değil milyon taraftarı var....niye fb maçında tekrar etirmedi çünkü iki takım DA şikeci bşehir da şikeci , naptı cüneyt sağ cepten sola cebe attı şikeciler sırayla birbirlerine yol açıyor lig bildiğin lağım çukuru olmuş.
TS 6 ay önce
AVCI , BİRKAÇ HAFTA ÖNCE YAZDIK GÜNDEM YAPAR ŞİKECİ LER DÜMEN SUYUNA GELME ŞIMDI HAKEM İLE BAŞLADILAR, gs NİN GÜNDEMİNİ ÖNEM SE ME fb MAÇONDA KARBONAT EROL GÜNDEMİNİ ÖNEMSEDİN, TAKIMI GERİ GÖMDÜN SERKAN HATA VS TAKIM YENİLDİ...TS DA MHK İÇİN YAYINLANMA YAPSIN...AVCI FUTBOLCULARI MOTİVE ETMELİ ORTASAHA BERAT BAKASETAS FLAVİO İLE BAŞLAMAK DOGRU OLUR ÇÜNKÜ RAKİBİN PRESİNE PRES İLE KARŞILIK VERMEK KOŞAN ORTASAHA İLE OLUR , AVCI İLERDE OYNAYAN TS OLMAZSA MAÇ SONUÇU TS LEHİNE ZORA GİRER.EGER TS İLERDE OYNATIR TAKIMA AVCI GERIDE PRANGA VURMAZSA TS ,gs yi YENER.
Ts li Dadaş 6 ay önce
Bunların yaptığını bizanslılar yapmamıştır. Peki oldumu bu açıklama. Bizim başkan sende bir yayın açıkla
Hasan 6 ay önce
Mümkün olsa da üç şampiyon olsa. Üçüzlerin üçüde aynı sezon hep şampiyon olsalar.
Muhammet özen 6 ay önce
Susun utanmazlar, bu terbiyesizin azılı bir trabzon düşmanı olduğunu bilmeyen mi kaldı, Allah hepsinin belasını versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@