Trabzonspor maçı öncesi Galatasaray'da kriz!

Trabzonspor ile karşılaşacak Galatasaray'da şimdi de Fatih Terim krizi yaşanıyor.

Trabzonspor 20.04.2021, 15:23
Trabzonspor maçı öncesi Galatasaray'da kriz!

Geçtiğimiz haftadan bu yana hareketli günler geçiren Galatasaray'da gündeme gelen konulardan biri de Fatih Terim'in sezon sonunda bitecek sözleşmesi oldu.Tecrübeli hoca ile arasında gerginlik olduğu iddia edilen başkan Mustafa Cengiz'e yöneticilerden baskı geldiği öğrenildi.

Yönetim kurulunun büyük çoğunluğu, 29 Mayıs'ta yapılması planlanan başkanlık seçiminin ertelenme ihtimalini göz önünde bulundurup, mukavelesi bitecek olan tecrübeli hocaya imza attırılmasını istiyor.

BAŞKAN AÇIKLAMA YAPACAK

Başkan Mustafa Cengiz'in çağrısı sonrası önceki gün tüm kurullarla Türk Telekom'da gerçekleştirilen görüşmede Fatih Terim'in sözleşmesinin en çok konuşulan konulardan olduğu öğrenildi.

Yöneticilerin, "Hocamız ile yeni sözleşme yapmalıyız. Aksi halde büyük sıkıntı yaşarız" dediği iddia edildi. Toplantıda bu konuda ile ilgili görüşleri dikkate eden Mustafa Cengiz'in GS TV'de her hafta yaptığı gündem değerlendirmelerinde Fatih Terim'in sözleşmesi hakkında görüş belirteceği ifade edildi. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Hakan 6 ay önce
Bunlar sahte haberler sahada yenecen atacan kenara vuracan darbeyi kendilerine gelemeyecekler
TS 6 ay önce
TS galibiyeti terimi gönderir.
Alix1967 6 ay önce
GS sevgimiz bir başka.elimizdeki topçuları ayartma konusunda şikebahçe bile conconların eline su dökemez.Maçı alırlar krizden de çıkarlar.inşaAllah yanılırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@