7m


7m

hyundai

Trabzonspor maçı öncesi Alanyaspor'un Stadı'nda yoğun çalışma

Alanyaspor'un maçlarını oynadığı stadyumda protokol ve VIP tribünleri Trabzonspor maçına yetiştirilecek.

Trabzonspor 18.02.2022, 13:20 18.02.2022, 13:32
Trabzonspor maçı öncesi Alanyaspor'un Stadı'nda yoğun çalışma

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Alanya Belediyesi ve Aytemiz Alanyaspor Kulübü işbirliğiyle Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nda yapılan protokol ve VIP tribünlerindeki yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Güney VIP tribününün koltukları yenilenirken, kuzey VIP tribününe de eski koltuklar yerleştirilmek suretiyle ikinci VIP tribünü oluşturuldu. Ayrıca protokol tribünü de A ve B protokol şeklinde yeniden düzenleme yapılıyor. Bakanlık tarafından yapılan çalışmalara Alanya Belediyesi ve Aytemiz Alanyaspor Kulübü ilave katkılarda bulunuyor.

Trabzonspor maçına yetiştireceğiz”
Çalışmaları yerinde takip eden Aytemiz Alanyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Işık, "Çalışmalar yaklaşık bir haftadır sürüyor. VIP tribünlerde sona gelindi. Protokol tribününde çalışmalar sürüyor. Çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. İnşallah protokol ve VIP tribünlerimizi pazar günü oynanacak Trabzonspor maçına yetiştireceğiz” dedi.


Yorumlar (2)
Erdem 3 ay önce
Protokolde sadece Alanyalı siyasiler olmayacak demek ki Trabzonspora gönül veren siyasiler de yer alacak benim anladığım.
Tokatlı 3 ay önce
Aman siyasiler biraz uzak dursun, yeter onlar gitsin ülkeyi yönetmeye çalışsınlar herşeye de burunları sokmasınlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@