alexa metrics

banner536

Trabzonspor Kouassi'yi KAP'a bildirdi!

Trabzonspor yeni transfer Kouassi ile görüşmelerin başaldığını açıkladı

Trabzonspor 08.12.2021, 15:18 08.12.2021, 15:24
Trabzonspor Kouassi'yi KAP'a bildirdi!

Süper Lig'in lideir Trabzonspor transfere de fırtına gibi başladı. Bordo mavililer ara transfer dönemi başlamadan Kouassi'yi dün akşam Trabzon'a getirmişti. Bugün ise KAP açıklaması yapıldı.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Serbest statüde yer alan profesyonel futbolcu Jean Evrard Kouassi'nin kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

Tıklayın; Jean Evrard Kouassi kimdir?


Yorumlar (6)
Black n blue 2 ay önce
Sözleşme geçerlilik tarihini bir önceki sözleşmenin bitiş tarihinde yaparsın, adı ön protokol olur. Zamancı gelince de gerçek sözleşmeyi imzalarsın.
İsiyin 2 ay önce
Trabzonspor transfer dönemine Ağaoğlu - Doğan - Avcı ekibiyle hızlı giriyor. bu sezon nazar değmesin başarının sırrı bu. erken kalkan yol alır demişler. böyle devam. böylece zihinsel olarak Kouassi büyük ve şampiyon takıma geldiğinin bilincine varmıştır. Adaptasyon sorunu olmayacaktır. İstanbul takımlarıyla oynanacak maçlarda gol atacak tip var adamda. Sörloth'un benzerinden sonra Yattara'nın benzerini almamız psikolojik üstünlük sağlıyor. Avcı'nın o şapkayı takması boşuna değil... Kadro ve teknik ekip istikrarı er geç başarıyı getirir. çok sabır bir zaman sonra az sabıra ama çok başarıya götürüyor. Stadımız her maç dolmalı. Asıl mevki sol bek olan bordo mavi fırtınayı merak ediyorum asıl...
Mr 2 ay önce
Nasıl oluyor bu iş. Adam ay sonuna kadar sözleşmesi var ve Türkiye de transfer sezonu açılmadı. Nasıl resmi imza atılıyor.
HA_61 2 ay önce
Heee. Yalan söyleyip, kandırıyorlar bizi (senin demene göre?)
Erdem 2 ay önce
Gerçekten mi yazdın bizle mi kafa buluyorsun bilmiyorum. Ciddi yazdın ise cevap;
Oyuncu ile kontrat, transfer sezonu açılsın açılmasın her zaman yapıla bilinir. Sadece başka takımla kontratı varsa yapılamaz ki, bu oyuncunun da vardı fakat kulübü zaten onay vermiş başka takımla anlaşmasına, yani bizle. Transfer sezonu açılmadan oyuncu ile anlaşır isen sadece anlaşmış olursun fakat sezon başlamadan oynatamazsın resmi müsabakalarda, hazırlık maçlarında ise oynatabilirsin. Burada amaç oyuncu resmi maçlara çıkamaz ise de ama antrenmana çıkar ve böylelikle önceden oyuncu takıma alışır ve bu oyuncuyu da başka takıma kaptırmamış oluruz. Bu arada kontratı olan oyuncunun Lisansını dondurursun böylelikle yabancı kontenjandan düşer. Jimnastikçiler Lahicin lisansını dondurdu fakat parasını yatırıyorlar, bizde Gervinho nun lisansını donduracağız zaten böylelikle Koaussiyi oynatabileceğiz. Fakat Gervinho nun lisansı donsa da parasını yani garanti ücretini almaya devam edecek.
zaferyıldız 2 ay önce
İmzalar atıldı demedi.Görüşmelere başlandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@